Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Virtuali Ramintoja kviečia nusikelti 200 metų į praeitį

 

Nuo š.m. birželio 18 d. VšĮ Bendrystės ir socialinių inovacijų centras vilniečiams ir miesto svečiams suteiks Išskirtinę galimybę leistis į trimačio vaizdo ekskursiją. Užsidėjus 3D akinius skambant autentiškai vargonų muzikai ir lydint audiogidui bus galima detaliai iš skirtingų pozicijų apžiūrėti, kaip daugiau nei prieš du šimtus metų atrodė Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios tūris, altorius, vargonai, unikali Viešpaties Jėzaus koplyčios sienų tapyba ir kiti dekoro elementai, kurių šiandien likę tik užuominos.

Virtualios Ramintojos patirties pristatymo dieną, 13 val. projekto kūrėjai trumpai papasakos apie idėją, kūrimo procesą ir projekto vystymo perspektyvas.

Virtualios Ramintojos 3D patirtį galės išbandyti visi norintys. Lankymo laikas: darbo dienomis nuo 14 iki 18 val. (išskyrus antradienius), šeštadieniais nuo 12 iki 18 val., sekmadieniais nuo 13 iki 16 val. Bilieto kaina 4 Eur asmeniui. Perkant bilietą, prisidedadama prie Ramintojos bažnyčios pastato išlaikymo ir įveiklinimo.

Vidaus reikalų sistemos darbuotojai, pareigūnai ir veteranai, pateikę galiojantį pažymėjimą, lankosi nemokamai.

Daugiau informacijos

https://bendryste.lt/2021/06/15/virtuali-ramintoja-kviecia-nusikelti-200-metu-i-praeiti/

VšĮ Bendrystės ir socialinių inovacijų centro informacija

Atgal Lietuvos policijos veteranų asociacijos 2020 metų veiklos ataskaitinis susirinkimas Vilniuje