Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Šilutės veteranų susitikimas policijos komisariate

Tęsdami Lietuvos policijos veteranų asociacijos filialų bendradarbiavimą su policijos komisariatais, 2024 m. gegužės 16 d. LPVA Šilutės filialo pirmininkas Stasys Juškevičius, valdybos nariai Gediminas Černiauskas, Antanas Tubutis bei filialo narys Kęstutis Gvildys lankėsi Šilutės policijos komisariate ir susitiko su policijos komisariato viršininku Remigijumi Rudminu. 

Susitikimo metu vadovas papasakojo apie nusikalstamumo būklę Šilutės rajono savivaldybėje, apie avaringumą rajono keliuose. 

Buvo diskutuojama apie pareigūnus, galimai planuojančius palikti tarnybą ir galinčius prisijungti prie policijos veteranų asociacijos. 

Remigijaus Rudmino reakcija buvo šmaikšti, kaip kandidatą į policijos veteranų asociacijos narius pristatė pats save, tačiau pareigūnų, planuojančių palikti tarnybą komisariate yra. Veteranai planuoja susitikti su jais. 

Kadangi komisariato vadovas gegužės 16 dieną šventė savo gimimo dieną, Šilutės veteranai pasveikino PK viršininką Remigijų Rudminą, įteikdami puokštę rožių, linkėdami geros sveikatos, policininko ištvermės ir žinoma asmeninės laimės. 

Bendraudami prie kavos puodelio ir toliau diskutavo bendrais veteranų ir PK veiklos klausimais.

LPVA Šilutės filialo informacija 

Atgal LPVA Veteranų susitikimas Biržuose