Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

SĖKMINGAI ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS

Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. iki 2023 m. kovo 31 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo nariai (buvę statutiniai pareigūnai, patyrę įdarbinimo konsultantai: Saulius Rasimavičius, Karolis Mockevičius, Kristina Liubianec ir Natalja Panavienė) įgyvendino VšĮ Europos socialinio fondo agentūros finansuojamą „Alternatyvių investicijų detektoriaus“ (AID) projektą „Imigrantų integracija į darbo rinką“.

 Projekto tikslas – Imigrantų integravimas į darbo rinką Lietuvoje.

Įdarbinimo konsultantai padėjo identifikuoti įgūdžius, profesinius prioritetus, ieškoti informacijos apie laisvas darbo vietas, pateikti dokumentus kvalifikacijos patvirtinimui, tarpininkavo darbdavio ir būsimojo darbuotojo susitikimo metu.

Įvykdytos šios veiklos:

– Intensyvus lietuvių kalbos kursas;

– Paskaitos apie darbo kultūrą, teisinę įdarbinimo aplinką, socialines dirbančiųjų garantijas, profesinės kvalifikacijos pripažinimo ir darbo paieškos procesą Lietuvoje;

–  Betarpiška darbo vietų paieška ir užsieniečių įdarbinimas Lietuvos darbo rinkoje.

Projekto dalyviai – karo pabėgėliai iš Ukrainos, prieglobsčio prašytojai iš Baltarusijos Respublikos ir Rusijos Federacijos, tremtinių šeimų nariai, grįžę į Lietuvą.

Į programą įtraukti 36 imigrantai, apie 2/3 dalyvių jau sėkmingai surado nuolatinį darbą, pradėjo vykdyti individualią veiklą, atlieka praktikas ar ėmė mokytis.

Už sėkmingus projekto rezultatus LPVA Vilniaus filialo nariams, konsultantams buvo įteikta Padėka.

LPVA valdybos informacija

Atgal Dėl buvusių pareigūnų garbės atsargos laipsnių