Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Prasidėjus 2021 metams kolektyvuose vyksta ataskaitos už 2020 metus (Mažeikių filialas)

Prasidėjus 2021 metams  kolektyvuose vyksta ataskaitos už 2020 metus:  nuveiktus darbus, turiningai ir linksmai praleista laiką.  Mažeikių atsargos pareigūnų kolektyvas aktyvus. Per metus buvo 19 renginių: susirinkimai, kelionės, ekskursijos.

2021 birželio 17d. 19 d.  vyko LPVA filialo ataskaita. Dienotvarkę pristatė Dalina. Dienotvarkėje 11 klausimų.

Sausio 1 d. esame 103 nariai. Dėl vykstančios ataskaitos buvo informuoti kolegos. Susirinkimo kvorumas –  81 narys. Po ilgo nesimatyto laiko į susirinkimą  pakviesti filialo nariai su šeimos nariais. Kad susirinkimo metu būtų ne tik išklausyta pirmininko  ataskaita, bet galėtume pasigrožėti gamta, susirinkimas vyko pas muziejininką, istoriką, fotografą Gedeminą. Ataskaita pristatyta pagal Danutės, Aido ir Artūro  sukurtą filmuotą medžiagą. Metinė ataskaita įvertinta labai gerai.

Pasveikinti jubiliatai, jų per metus būta virš 20. Įteiktos vardinės atsiminimo dovanėlės. Padėkota kolegoms, kurie su šeimos nariais remia filialą  pravesdami 1,2 procentus pajamų.  Įteikti pažymėjimai naujiems nariams. Kolektyvą kas met  papildo nauji nariai. Naujų narių per metus buvo 6.  Neaplenkia mus ir netektys. Artimieji būna sujaudinti ir skausmo našta kažkiek lengvesnė, nes atėję kolegos palaikyti netekties metu namiškių skausmą ir neviltį pasidalijame kartu . Kolektyvą vienija ne tik asociacijos nariai, bet ir PK  dirbę pareigūnai. 2020 metais netekome 4 a. a. kolegų.

Metų finansinę padėti apžvelgė iždininkė Ina. Revizijos patikrinimo aktas aptvirtina, kad kolektyvas laiku ir sąžiningai moka nario mokestį.

Kad ir kaip būtų nesuprantama, bet iki šiol nėra sutvarkyti piniginiai reikalai:  negrąžinti pareigūnams pinigai, dirbantieji negali gauti pilno užmokesčio, žinoma ir pritaikyta indeksavimo formulė juokinga. Prie pensijos prisidėjo kam 1, kam 2, buvo kai kam ir po 3 eur.  Nuspręsta dar karta kviestis rajono LR seimo narę dėl mums rūpimų klausimų.

Filialas turim susiplanavę renginių. Jeigu viskas klostysis gerai, nebus draudimų būtinai sudalyvausime. Turime planuose vasaros vakaronę liepos mėnesį sodyboje. Rugpjūtyje  renginys miesto muziejuje. Muziejininkai jau yra pradėję paruošiamuosius darbus. Esam atnešę daug medžiagos su mūsų tarnybos praeitimi.  Rugsėjo mėnesį turėtu vykti sąskrydis Karklėje. Mes Žemaitijos regiono kolektyvai  jau tuo klausimu kalbėjome ir esame apsitarę, kad turim sudalyvauti, susitikti ir puikiai praleisti laiką.

Ataskaitos tęsinys vyko puikioje gamtos prieglobsčio vietoje, pas muziejininką, istoriką, fotografą Gedeminą. Tai didžiuliai teritorijos plotai, didingi pastatai kuriuose sukaupta įspūdinga kolekcija. Kolekcijos rūšių daug. Pagarba atsidavusiam žmogui, kuris su didžiuliu užsidegimu mums pristatinėjo savo kolekciją, pasakojo. Visi džiaugėmės galėdami matyti ir girdėti pasakojamas istorijas. Gedeminas linksmas, šmaikštus ir labai svetingas. Tokių žmonių nebūna daug. Bet mes radome!

Ataskaitą vainikavo kolektyvo puikus pasibuvimas, šokiai, linksmybės. Štai taip gyvena mažeikiečiai.

Mažeikių LPVA filialo valdybos pirmininkė Danutė Mockienė

Atgal Virtuali Ramintoja kviečia nusikelti 200 metų į praeitį