Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Paskelbti konkurso „Metų senjoro rinkimai 2021“ nugalėtojai – Metų senjorė sveikuolė LPVA Marijampolės filialo pirmininkė

Spalio 7 d., paaiškėjo mėnesį trukusio konkurso „Metų senjoro rinkimai 2021“ nugalėtojai bei paskelbta, kam atiteko „Metų senjoro 2021“ titulas. „Metų senjore 2021“ išrinkta 75-erių Jūratė-Stasė Bartkuvienė iš Kauno, kuri drąsiai vadina save senjore sveikuole.
Rinkimuose šiemet viso varžėsi 70 senjorų: 8 – „Metų inovatyviausio“ kategorijoje, 14 – dėl „Metų sveikuolio“ vardo, 38 – „Metų veikliausio“ ir 10 „Metų tvariausio“ kategorijose. Už juos visus kartu 15min portale skaitytojai atidavė 18 814 balsų. Į finalą pateko dvylika senjorų, iš kurių visuomenei gerai pažįstami komisijos nariai – LRT televizijos laidos „Klauskite daktaro“ vedėjas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas, aktorė ir laidos „Amžius ne riba vedėja“ Larisa Kalpokaitė bei „Metų senjorė 2020“ Ona Sakalauskienė – išrinko penkis nugalėtojus.
2021-ųjų Metų senjore tapo Jūratė-Stasė Bartkuvienė, Metų veikliausia senjorė – Jadvyga Vida Žilinskienė, Metų inovatyviausia – Natalija Dzičkancienė, Metų sveikuolė – Ramutė Kartavičienė, Metų tvariausia – Virginija Janušauskienė. 15min skaitytojų favorite tapo taip pat Natalija Dzičkancienė, surinkusi daugiausiai skaitytojų balsų.
Komisijos narė, „Metų senjorė 2020“ Ona Sakalauskienė atskleidžia, kad išrinkti nugalėtojus visgi lengva nebuvo. „Visi konkurso dalyviai nuostabūs ir įkvepiantys, todėl nuspręsti, kas nugalėjo, išties nebuvo paprasta. Tačiau labai smagu, kad šiemet rinkimai sulaukė ne mažesnio susidomėjimo nei pernai, o aš esu laiminga galėdama savo titulą perleisti to tikrai nusipelniusiai senjorei Jūratei-Stasei“, – džiaugiasi O. Sakalauskienė. Jai antrina ir kita komisijos narė – aktorė, laidos „Amžius ne riba“ vedėja Larisa Kalpokaitė.
„Visi konkurse dalyvavę senjorai yra skirtingai nuostabūs ir nusipelnę mūsų simpatijų. Asmeniniai jų pavyzdžiai įrodo, kad garbaus amžiaus tikrai nereikia bijoti, nes tai ne kliūtis gyventi aktyvų ir spalvingą gyvenimą. Netgi priešingai – tai puikiausias laikas puoselėti savo pomėgius ir mėgautis kiekviena diena“, – tvirtina L. Kalpokaitė.
Paskelbti kategorijų nugalėtojai Išrinkti ir veikliausio, tvariausio, inovatyviausio senjoro bei sveikuolio titulai, o taip pat išsiaiškinta, kas tapo 15min skaitytojų favoritu.
„60+“ žurnalo senjorams redaktorė Laura Balčiūtė pastebi, kad šiemet, kaip ir pernai, populiariausia kategorija išliko „Metų veikliausias“, tačiau pamažu vis daugiau senjorų išbando savo jėgas ir kitose. Šiemet buvo pristatyta ir nauja kategorija „Metų tvariausias“. L. Balčiūtė džiaugiasi, kad senjorai į rinkimus registruojasi ne tik patys, bet juos palaiko, skatina ar už juos netgi užpildo anketą ir artimieji bei kolegos. „Smagu, kad įvertinimo nusipelniusius senjorus pastebi ir aplinkiniai – vis daugiau jų kandidatūrų teikia organizacijos, kuriose jie veikia, taip pat vaikai ir anūkai“, – pasakoja moteris.

Metų veikliausia senjorė – Jadvyga Vida Žilinskienė
Metų inovatyviausia ir 15min skaitytojų mylimiausia – Natalija Dzičkancienė
Metų sveikuolė – Ramutė Kartavičienė
Metų tvariausia – Virginija Janušauskienė

Nugalėtojų laukia prizai
Visų nugalėtojų laukia puikios rėmėjų dovanos – savaitgalio poilsis Šventojoje, sveikatos centre „Energetikas“ bei Centrinės Lietuvos kredito unijos (LKU) piniginiai prizai – 300 eurų skaitytojų favoritui ir kategorijų nugalėtojams bei 500 eurų „Metų senjorui 2021“, kuris papuoš ir gruodžio mėnesio „60+“ žurnalo viršelį, o „Eurovaistinė“ nugalėtojui dovanos vitaminų metams. Renginį remia sveikatos priežiūros produktai „Abena“, Klausos centras „Audiomedika“, implantai „MegaGen“ ir licencijuota atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“.

Renginį globoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.15min informacija

Atgal 2021 spalio 1 d. renginys Mažeikių policijos komisariate