Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

LPVA Panevėžio filialo metinis-ataskaitinis susirinkimas

Vasario 20 dieną LPVA Panevėžio filialo nariai gausiai susirinko į metinį-ataskaitinį susirinkimą. Susirinkimas pirmą kartą įvyko naujojo Panevėžio apskrities vyriausio policijos komisariato pastato jaukioje susirinkimų salėje dalyvaujant AVPK viršininkui R. Bobinui ir LPVA valdybos nariui V. Jonikui.

Filialo valdybos pirmininkas savo pranešime apžvelgė praėjusių metų filialo veiklą, įvykusius renginius. Iš įsimintinesnių įvykių galima išskirti policijos veteranų ir policijos bendruomenės įkurto Panevėžyje ąžuolų parko priežiūrą ir tolimesnį puoselėjimą, parengiamųjų darbų atlikimą prieš pastatant Šv. Kristoforo koplytstulpį, skirtą pažymėti Lietuvos kelių policijos 90-metį ir kt. Buvo taip pat pristatytos veiklos gairės šiems metams, pasveikinti mūsų kolegos gyvenimo jubiliejų proga

Susirinkimo svečias LPVA valdybos narys V. Jonikas savo pasisakyme palietė kai kuriuos LPVA veilos momentus, apdovanojo aktyviausius mūsų filialo narius. AVPK vadovas R. Bobinas  pasidžiaugė nenutrūkstamu policijos bendruomenės ir policijos veteranų bendradarbiavimu, atsakė į policijos veteranų klausimus.

LPVA Panevėžio filialo valdybos pirmininkas

Atgal <strong>Lietuvos Policijos veteranai švenčia 105-sias Lietuvos nepriklausomybės metines.</strong>