Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Atsargos pareigūnai  Žemaitijos sostinėje

Rugpjūčio 11d. atsargos pareigūnai  Žemaitijos sostinėje. Ekskursija į Telšius jau ne pirma, bet ten gali gi važiuoti kad ir kasdien . Iš asociacijos „Telšių turizmo“ klasteris gavom dienos parengtą programą.  Mažeikiečiams  kompaniją papildė  kolegos iš Palangos, Šiaulių, Kauno . Diena prasidėjo nuo pažinties su Telšių Katedra  ir buvusio Bernardinų  vienuolynu dabar kunigų seminarija , Katedros požemiais . Vėliau pažintis su Telšiais vedami nuotaikingo gido Andriaus Daciaus. Jeigu atvirai, tai prašymas buvo vienintelis, kad galėtume ekskursija turėti būtent su  šituo  gidu. Bei Telšių Tėvu, lietuvių architektu Algirdu Žebrausku . Ne visi norai išsipildė.  Andrius Dacius parodė istorijos ir meno miestą Telšius, pasakojo kaip visada su juodo doze. Kolegos pilna burna juokėsi , buvo gera ir  labai įdomus laikas kartu.

Pasigrožėję ir įkvėpę pilna gurkšnį tyro Ilgio ežero pakrantės oro  mus Džiuginėnu dvare pasitiko ponas.

Toliau programoje, Masčio ežeru  pasiplaukiojome pontoniniu plaustu . Džiugo kavinėje užkandžiavom  išskirtiniais patiekalais  ir skania kava.

Žemaitiškų pietų, sočių pietų degustacija kaimo turizmo sodyboje pas Gražiną. Diena pilna įspūdžių, gerų emocijų  ir po sočių pietų paliko laiką tik pasikalbėjimams gražioje sodyboje.  Kolegos su dovanomis : Aldividas,    Ramutis su voveraičių keptu tortu.

Visko aplankyti Telšiuose ir pamatyti nepavyko. Teks   grįžti  dar kartą.

Mažeikių LPVA filialo valdybos pirmininkė Danutė Mockienė

Atgal Paminetos 31 – osios Medininkų žudinių metinės