Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Alvydas Sadeckas, Valdas Bartasevičius „Iš kriminalisto gyvenimo“

Gerbiami kolegos,

Puiki žinia besidomintiems atkurtos Lietuvos istorija ir dokumentinių filmų ciklo „Nematoma Lietuvos istorija“ mėgėjams! Alvydo Sadecko ir Valdo Bartasevičiaus knyga „Iš kriminalisto gyvenimo. Apie kriminalistų kovą su nusikaltėliais ir apie politikos verpetus“ – jau nekantrauja patekti į smalsių skaitytojų rankas.

🔖 Alvydas Sadeckas – buvęs pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos kriminalinės policijos vadovas, vyriausiasis komisaras, pulkininkas, prezidento A. Brazausko patarėjas, buvęs Seimo narys, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas. Jo bendražygis Valdas Bartasevičius – žurnalistas, politikos apžvalgininkas, prezidento V. Adamkaus, užsienio reikalų ministro A. Valionio ir JAV išeivijos veikėjo J. Kazicko bei jo žmonos Aleksandros prisiminimų knygų literatūrinis bendraautoris.

🔖 Šioje knygoje apie politikos verpetus bei organizuotą nusikalstamumą, jo priežastis ir šaknis, plėtrą atkūrus mūsų valstybės nepriklausomybę, kriminalistų kovą su nuožmiomis nusikaltėlių gaujomis, jų veiklos metodus bei specifinį gyvenimo būdą Alvydas Sadeckas atvirai kalbasi su Valdu Bartasevičiumi.

🔖 „Iš kriminalisto gyvenimo“ (viršelio dailininkė Lina Lingienė) pateikia ir kitus kriminalinės policijos komisarų pasakojimus triuškinant pavojingas nusikaltėlių grupuotes. Pasiruoškite atskleisti kriminalines ir politines paslaptis!

 

Parengė UAB ALMA LITTERA

Atgal Lietuvos Policijos – Angelų sargų dienos minėjimas 2021-10-04 Policijos departamente