Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonija S. Daukanto aikštėje

Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, kaip ir kiekvienais metais, į Valstybės vėliavų pakėlimo ceremoniją susirinko Lietuvos Respublikos esami ir buvę valstybės vadovai, užsienio valstybių atstovai, Vilniaus gyventojai ir šalies svečiai. Iškilmėse dalyvavo ir Lietuvoje viešinti Moldovos prezidentė Maia Sandu.

Kaip savo kalboje sakė šalies vadovas Gitanas Nausėda – „Šiandien Lietuvai ir vėl reikalinga Karaliaus Mindaugo drąsa, tvirtybė bei atkaklumas. Be atilsio žengti nepramintais takais, kantriai burti sąjungininkus, kasdien stiprinti valstybę – toks mūsų kelias.“.

Apniūkęs dangus bei gausus lietus nesutrukdė į Vilnių atvykti ir Lietuvos policijos veteranų atstovus iš Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės bei asociacijos valdybos atstovus. Drauge giedojome Tautinę giesmę, klausėmės Prezidento Gitano Nausėdos bei Moldovos Respublikos prezidentės Maios Sandu sveikinimo kalbų, stebėjome Lietuvos kariuomenės karių ir Garbės kuopos pasirodymo. Tradiciškai vėliavų pakėlimo ceremonijos metu aidėjo XVIII-ojo amžiaus pabūklų salvės, virš aikštės praskrido Ispanijos karinių oro pajėgų naikintuvai.

Šio vakaro 21 valandą Lietuvos laiku viso pasaulio lietuviai draugiškai giedos Tautinę giesmę.

Su Liepos 6-ąja mus visus!

Lietuvos policijos veteranų asociacija

Atgal Sveikinimas