Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Susitikimas Kauno Policijos Komisarų klube

2024 m. kovo 28 d. Kauno Policijos Komisarų klube lankėsi LPVA valdybos pirmininkas Vytautas Navickas ir pirmininko pavaduotojas Stanislovas Liutkevičius. Susitikimas vyko Kauno AVPK atnaujintame po rekonstrukcijos istoriniame Nemuno policijos komisariate, Panemunėje, klubo prezidento Vytauto Ščajavo kvietimu.  

Komisariato viršininkė Jolita Dockienė supažindino su komisariato veikla ir aprodė atnaujintas, rekonstruotas tarnybines patalpas.

Susitikimą pradėję klubo prezidentas Vytautas Ščajavas supažindino su klubo veikla, pabrėžė, kad klubas įkurtas 2005 m. ir tuoj švęs Klubo jubiliejų.

Vytautas Navickas klubo narius supažindino su LPVA veikla, iniciatyvomis išsaugant Policijos istorinę atmintį, padėkojo už Obelisko Lietuvos policijai iniciatyvos palaikymą, finansinę paramą obelisko statybai, įteikė LPVA reprezentacines dovanas.

Stanislovas Liutkevičius pasisakė Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų projekto klausimais. Informavo, kad pagal SADM atstovų teiginius, buvusių pareigūnų valstybinės ir SODROS pensijos nemažės ir bus indeksuojamos.

Klubo nariai pasisakantiems turėjo siūlymų ir klausimų, vyko diskusija.

Visiems susirinkusiems, Garbės atsargos pareigūnams buvo daug kas prisiminta apie tarnybą Kauno Policijoje, ką visi aptarė prie kavos ir arbatos puodelio.

LPVA valdybos informacija

Atgal Dėl 1,2 procento paramos Lietuvos policijos veteranų asociacijai