Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Šilutės veteranai paminėjo Lietuvos Valstybės dieną laive

Valstybės ir Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga, Lietuvos policijos veteranų asociacijos Šilutės filialo nariai surengė šios garbingos dienos paminėjimą Šilutės krašte ant vandens. 

Filialo narius, išplaukti, į savo laivą pakvietė asociacijos narys Algirdas Ramanauskas. Laivas pasipuošė Lietuvos policijos veteranų asociacijos vėliava, kuri ant laivo stiebo pleveno visos iškylos metu. Plaukiantį laivą įvairiais signalais sveikino kiti laivai. Diena plaukimui buvo palanki, be lietaus, tad liko tik mėgautis Valstybės dienos švente bei pamario gamta. 

Buvo aplankyta Kuršių marios, Krokų lanka, Atmata. Sustojus Krokų lankoje, buvo pagerbti tylos minute išėję anapilin mūsų kolegos, veteranai, prisiminti tarnyboje praleisti metai.

     LPVA narys Algirdas Ramanauskas, dalyvavęs Kauno Karininkų ramovėje, įteikiant Laisvės gynėjo ženklus ir pažymėjimus, ženklą ir pažymėjimą jis parvežė ir mirusio, buvusio Šilutės filialo valdybos pirmininko Stasio Mickevičiaus artimiesiems, kuriuos atsiėmė brolis, taip pat esantis asociacijos narys. Valstybės dienos proga, laisvės gynėjo ženklas ir pažymėjimas buvo įteiktas ir filialo nariui Rimui Aleknai.

Pabendravę, pasidaliję prisiminimais, vakarop laivas, papuoštas Lietuvos policijos veteranų asociacijos vėliava, grįžo į gimtąjį uostą.

LPVA Šilutės filialo informacija

Atgal Policijos veteranai dalyvavo Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje