1932 m. įvyko pirmasis policijos tarnautojų surašymas, kurio metu buvo surinkti statistiniai duomenys apie jų išsilavinimą, šeiminę bei turtinę padėtis, apdovanojimus bei baustumus. Apibendrinti duomenys buvo skelbiami to meto spaudoje.
1932 metais Lietuvos policijoje tarnavo 3932 asmenys (įskaitant ir pasienio policiją). Atlikus turimo nekilnojamojo turto tyrimą (trobesiai, žemės sklypai), nustatyta kad nuosavo nekilnojamojo turto turi tik 23,3 proc. policijos tarnautojų. Pagal policijos rūšis turtingesni buvo pasienio policijos tarnautojai, kadangi jų tarpe buvo daugiausia Lietuvos kariuomenės savanorių, kurie už tarnybą iš valstybės gavo žemės. Taip pat turtingesni nei eiliniai policininkai buvo policijos valdininkai (pagal dabartinį supratimą būtų viduriniosios bei aukštesniųjų grandžių pareigūnai).
Iš statistinių duomenų matome kiek policijos tarnautojai išlaikė vaikų (šis terminas pasirinktas dėl to, kad buvo skaičiuoti kartu su tėvais gyvenantys vaikai) . 1298 policijos tarnautojų buvo nevedę, o iš jų vaikus išlaikė 10 policininkų (11 vaikų). Iš viso policininkai išlaikė 3922 vaikus, dažniausiai šeimose buvo po vieną ar du vaikus.
Įdomu tai, kad tarpukario Lietuvos policija neturėjo savo pasižymėjimo ženklų (pareigūnai būdavo skatinami gaunant aukštesnes pareigas, dovanomis ir premijomis), jie buvo apdovanojami valstybiniais apdovanojimais. Dauguma iš apdovanotųjų (suarašymo metu), juos buvo pelnę dalyvaudami Nepriklausomybės kovose. 1923-1925 metais, pasibaigus kariniams veiksmams ir mažinant kariuomenę, nemažai karininkų ir kareivių stojo policijos tarnybon.
Surašymo metu, policijos tarnautojai turėjo 2713 apdovanojimų, daugiausia – Nepriklausomybės medalių (2026). Daugiau apdovanojimų turėjo policijos valdininkai nei eiliniai policininkai. Pats masiškiausias tarpukario valstybinis apdovanojimas buvo Lietuvos Nepriklausomybės medalis, kuriuo, 1928 m. minint Nepriklausomybės dešimties metų sukaktį, buvo apdovanoti visi, neturėjė drausminių nuobaudų tuo metu valstybės tarnyboje dirbę asmenys. Vėlesniais po surašymo metais, iki sovietinės
okupacijos, policijos pareigūnai už pavyzdingą tarnybą buvo apdovanojami Vytauto Didžiojo bei Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordinais bei medaliais ir kitų žinybų (ugniagesių, skautų, šaulių, jaunalietuvių ir kt.) žinybiniais apdovanojimais.
Daugiau apdovanojimų turėjo policijos valdininkai nei eiliniai policininkai.
Lietuvos policijos muziejaus informacija