Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Policijos veteranai susibūrė išrinkti „Metų šaulį“

2016 m. pabaigoje Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Zarasų filialas kartu su Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus (toliau – TPA LS) Zarasų poskyriu dalyvavo pareigūnų bendruomenių projektų konkurse, kurį organizavo Pareigūnų kredito unija, ir sėkmingai pasirodė su projektu „Metų šaulys 2016“.
Š. m. lapkričio 4 d. Zarasų rajono policijos veteranai rinkosi į tradicinį, jau šeštą susitikimą. Šis susitikimas prasidėjo šaudymo varžybomis. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Utenos apskr. VPK) Zarasų rajono policijos komisariato (toliau – Zarasų r. PK) šaudykloje susirinko net 23 dalyviai, pasiryžę siekti „Metų šaulio“ titulo. Sveikinimo žodžius tarė ir sėkmės linkėjo LPVA Zarasų filialo pirmininkas Vytautas Bukelskis bei TPA LS Zarasų poskyrio pirmininkas Vygantas Šakalys. Varžybos prasidėjo instruktažu, kurį pravedė ilgametę patirtį turintis Utenos apskr. VPK instruktorius Sigitas Graužinis. Varžybos vyko su PM pistoletu, kuris policijos veteranams yra geriausiai pažįstamas.  Kaip parodė varžybų rezultatai, buvę policijos pareigūnai savo įgūdžių tikrai nepamiršę.
Kol buvo skaičiuojami taškai ir sumuojami rezultatai, Utenos apskr. VPK Zarasų r. PK posėdžių salėje vyko LPVA Zarasų filialo ataskaitinis susirinkimas, kurio metu buvo pristatytos Pareigūnų kredito unijos teikiamos paslaugos, narystės galimybės ir privalumai. Taip pat buvo pristatyta išsami LPVA Zarasų filialo finansinė ir veiklos ataskaitos, svarstyti kiti organizaciniai klausimai. Po susirinkimo, kaip ir kasmet, LPVA Zarasų filialo nariai aplankė buvusių kolegų kapavietes, uždegė atminimo žvakeles, pagerbė jų atminimą.
Vakare policijos veteranai su šeimos nariais gausiai susirinko į vakaronę. Vakaronė prasidėjo šaudymo varžybų dalyvių apdovanojimu. Suskaičiavus rezultatus, III-iąją vietą laimėjo LPVA Zarasų filialo narys Valentas Sinkevičius, II-ąją – LPVA Zarasų filialo narys Vladas Matušovas, o „Metų šauliu 2016“ tapo LPVA Zarasų filialo narys Aleksandras Veikša. Jiems buvo įteiktos taurės, diplomai ir atminimo dovanėlės. Veteranų pasveikinti į šventę atvyko Utenos apskr. VPK Zarasų r. PK viršininkas Vitalis Kutkauskas, kuris už aktyvią visuomeninę veiklą įteikė atminimo dovanėles J. Černovai, A. Šeibeliui ir V. Stunženui. LPVA pirmininko V. Navicko padėkos atiteko R. Zakarauskienei ir V. Kraucevičiui. Už aktyvų dalyvavimą visuomenės veikloje ir iniciatyvas bei pilietiškumą LPVA Zarasų filialo pirmininkas V. Bukelskis padėkas įteikė J. Revui, A. Beinarui ir J. Bezubovui.
„Turbūt nesuklysiu sakydamas, jog policijos pareigūnas, davęs priesaiką tarnauti valstybei ir stengtis dėl žmonių gerovės, niekada šio pažado neužmiršta. Netgi ir tada, kai pasinaudoja valstybės suteikta socialine garantija ir išeina į užtarnautą poilsį“ – džiaugdamasis savo kolegų aktyvia visuomenine veikla, tradicijų puoselėjimu bei neišblėstančiu noru burtis, vakaronės metu mintis dėstė LPVA Zarasų filialo pirmininkas Vytautas Bukelskis.
Šaudymo varžybų konkursas buvo organizuotas jau trečius metus iš eilės. Šiais metais vėl bus dalyvaujama Pareigūnų kredito unijos paskelbtame pareigūnų bendruomenių projektų konkurse, nes tai padeda tęsti tradicijas, puoselėja bendravimą tarp policijos veteranų, dabar dirbančių pareigūnų, šeimos narių.

Atgal Metų klaipėdiečių pagerbimo ceremonijoje – širdžių šiluma