Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Panevėžio filialo ataskaitinis susirinkimas

Gruodžio 6 d. gausus veteranų būrys rinkosi į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato salę aptarti 2020-2021 metų veiklos rezultatų. Lietuvos policijos veteranų asociacijos Panevėžio filialas, savo gretose jungiantis Biržų ir ką tik įsikūrusį Kupiškio skyrius, sulaukė ir svečių – LPVA valdybos pirmininko Vytauto Navicko, pirmininko pavaduotojo veiklos organizavimo klausimams Vytauto Joniko, kolegos – “Tautos skydo“ vadovo ir miesto Tarybos nario Rimanto Narkūno.

LPVA Panevėžio filialo valdybos pirmininkas Ignas Raila, apžvelgęs 2020- 2021 metų filialo veiklą, pasidžiaugė nuveiktais darbais – ąžuolų giraitės puoselėjimo darbais, išvykomis, bendradarbiavimu su Panevėžio miesto bendruomenėmis, Panevėžio apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, švietėjiška veikla, dalyvavimu miesto švarinimo darbuose „Darom“. Jau tradicija tapo filialo narių sveikinimas jų asmeninių švenčių proga, išėjusių Anapilin narių pagerbimas, dalyvavimas miesto bendruomenių renginiuose, LPVA sąskrydyje ir kt. Šių tradicijų laikosi ir Biržų skyriaus nariai. Matyt, į filialo narių gretas įstoję kupiškėnai, priims susiklosčiusias tradicijas, jas tęs.

Smagu, kad filialo veiklą gerai vertina ir LPVA valdybos nariai, negailėję gerų žodžių,  skatinę ieškoti naujų veiklos formų.

Nuveikti darbai džiugina ir skatina tęsti pradėtus darbus, dalyvauti Panevėžio miesto savivaldybės skatinamuose projektuose. Tai jau naujo filialo vadovo Eugenijaus Ušinsko, žinančio, kad visada sulauks kolegų pagalbos, rūpestis. Metai praėjo, bet nauji darbai, nauji iššūkiai negąsdina.

 

LPVA Panevėžio filialo narė  Regina Bučinskienė

Atgal 2021 gruodis sukvietė Mažeikių LPVA filialo kolektyvą į Kalėdinę vakaronę.