Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Paminėjo Lietuvos policijos veteranų asociacijos įkūrimo dieną

2021 m. gegužės 13 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato   viršininkas Rimantas Bobinas pakvietė Lietuvos policijos veteranų asociacijos Panevėžio filialo narius kartu paminėti veteranų asociacijos įkūrimo dieną. Nedidelis būrelis veteranų atvyko į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, o likusieji stebėjo susitikimą nuotoliniu būdu.

Panevėžio apskrities VPK viršininkas R. Bobinas pasveikino policijos veteranus, pasidžiaugė glaudžiu bendradarbiavimu, veteranų iniciatyvomis ir darbais siekiant išsaugoti milicijos ir policijos veiklos istorinius dokumentus, naudotas darbo priemones. Jis papasakojo apie statomo naujo apskrities VPK pastato patalpų subtilybes, kalbėjo apie istorinės atminties išsaugojimui sukurtos pareigūnų ir veteranų darbo grupės laukiančius iššūkius.

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Panevėžio filialo, savo gretose skaičiuojančio per šešias dešimtis narių, valdybos pirmininkas Ignas Raila padėkojo už dėmesį veteranams, už pagalbą sodinant policijos ąžuoliukų parką, pažadėjo pagalbą kuriant policijos veiklos atminties muziejų ir padovanojo Panevėžio apskrities VPK viršininkui R. Bobinui Petro Liubarto istorinį romaną „Tamsios aukštumos: LTSR milicija 1940-1987 metais“ su autoriaus autografu.

Susitikime atminimo dovanomis ir padėkomis pagerbti asmeninius jubiliejus atšventę veteranai Robertas Busila ir Arūnas Lukoševičius, pasivaišinta kava ir arbata.

Atgal Panevėžio švarinimo akcijoje – ir policijos veteranai