Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Pabendrauti bei pasidalinti mintimis apie veiklas ir apie veteranų gyvenimą susirinko LPVA Šilutės filialo nariai bei jų šeimų nariai

Savaitės pabaigos popietę, LPVA Šilutės filialo nariai bei jų šeimų nariai, rinkosi netoli Šilutės esančioje asociacijos nario Rimo Aleknos pobūvių salėje. Pasibaigus pandemijai, atsirado galimybė susitikti, pabendrauti, pasidalinti mintimis apie veiklas ir gyvenimą su kolegomis veteranais. Susirinkusius kolegas pasveikino ir palinkėjo sėkmės bei geros sveikatos LPVA Šilutės filialo valdybos pirmininkas Stasys Juškevičius. 

Šventėje kalbėta apie ką tik praėjusią kovo 8-ąją, sugrįžusį pavasarį ir pagrindinį šventės akcentą, tai kovo 11- ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šilutės filialo vyrai sveikino koleges bei veteranų šeimų moteris. Joms, atsargos komisarai Kęstutis Gvildys ir Arūnas Pupšys įteikė tradicinių kovo 8 -osios dienos gėlių – tulpių. Buvo perskaitytas LPVA  valdybos pirmininko Vytauto Navicko sveikinimas, skirtas paminėti kovo 11- ąją. Vakaro metu veteranus linksmino muzikinė grupė, vyko įvairios atrakcijos su įvairiausiais apdovanojimais. Netrūko ir šmaikštaus bendravimo tarp kolegų. Kolegos išsiskirstė geros nuotaikos jau po vidurnakčio.

LPVA Šilutės filialo pirmininkas   Stasys Juškevičius

Atgal Policijos generalinio komisaro sveikinimas