Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Organizuotas draugiškas baulingo turnyras Klaipėdoje

Lietuvos policijos asociacijos Klaipėdos filialo  valdyba šiemet jau antrą kart kartu su Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Klaipėdos poskyrio nariais nusprendė kartu pasibūti drauge, aptarti nuveiktus ir planuojamus darbus.

Šia proga suorganizuotos draugiškos boulingo varžybos, o renginys buvo skirtas palydėti senuosius ir sutikti Naujuosius 2024 m. ir tuo pačiu sportiškai pasivaržyti.

„Tokios varžybos Klaipėdos „Apollo“ boulinge suorganizuotos pirmą kartą. Iki šiol veteranai rinkosi kitas laisvalaikio praleidimo formas: keliavo į artimesnius Lietuvos mietus, dalyvavo organizuojamose valstybinėse ir profesinėse šventėse. Tačiau manome, kad reikia kurti ir naujas tradicijas bei siūlyti kitokias laisvalaikio, bendravimo galimybes. Tikimės, kad šis renginys taps tradiciniu ir kitais metais pritrauks didesnį būrį šios sporto šakos entuziastų“ – apie draugiškas varžybas sakė Klaipėdos filialo valdybos pirmininkas Andrius Leliuga.

Šios varžybos sustiprino giminingų asociacijų narių santykius, suteikė bendrumo jausmo ir šventiškumo kasdienybei. Dėkojame kolegoms už pakvietimą ir geras emocijas, nes draugystė nugalėjo.

LPVA Klaipėdos filialo informacija

Atgal Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena