Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Klaipėdos filialo nariams pagaliau pavyko apsilankyti Klaipėdos rajono policijos komisariate.

Beveik dvejus metus užtrukusi pandemija neleido aktyviai keliauti ar kitaip susitikti ir pabendrauti su bendraminčiais. Klaipėdos filialo valdybos pirmininko Andriaus Leliugos idėja aplankyti prieš 2 metus naujai atidarytą Klaipėdos rajono policijos komisariatą pasiūlyta šiemet, kai filialo nariai buvo supažindinti su 2021 m. veiklos ataskaita. A.Leliuga pasiūlė keletą renginių, kuriuos būtų galima įgyvendinti, šiais metais, o vienas iš pasiūlytų variantų buvo aplankyti kolegas dirbančius Klaipėdos rajone. Šiai idėjai buvo pritarta vienbalsiai ir Klaipėdos filialo kolektyvas buvo pakviestas į susitikimą su Klaipėdos rajono policijos pareigūnais.

Atvykę į policijos komisariatą buvome labai nustebinti, kai Klaipėdos rajono policijos komisariato viršininkas Ramūnas Stasiulis, visus pasitiko ir paragino į komisariatą užsukti, bet kuriuo metu, jei tik yra noras pabendrauti. Komisariato viršininkas pristatė bendrą informaciją apie dirbančius pareigūnus, su kokiais iššūkiais jie susiduria, parodė modernią sporto salę, laikino sulaikymo kameras, asmenų atpažinimo patalpas, taip pat galėjome stebėti Gargždų miestą per vaizdo kameras.

Po ekskursijos prie kavos puodelio veteranai ir dirbantys pareigūnai pasidalino prisiminimais apie tarnybą. Policijos veteranai džiaugėsi galimybe susitikti, pabendrauti ir pamatyti, kokios dabar geros sudarytos tarnybos sąlygos, kad pareigūnai aprūpinti reikiamoms darbo priemonėmis.

Susitikimui pasibaigus A. Leliuga padėkojo Klaipėdos rajono policijos pareigūnams už veteranams parodytą dėmesį, šiltą bendravimą, turiningai praleistą laiką.

LPVA Klaipėdos filialo informacija

Atgal Vyko šaudymo varžybos