Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Lietuvos policijos veteranai dalyvavo Pasieniečių klubo 20 metų minėjime

2023 m. balandžio 28 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Navickas ir pirmininko pavaduotojas Vytautas Jonikas buvo pakviesti į Pasieniečių klubo 20 metų sukakties šventę Pasieniečių mokykloje Medininkuose. Šventėje dalyvavo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, Seimo NSGK pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas, pasienio veteranai, kiti svečiai. Šio renginio datai pažymėti Pasieniečių klubas išleido vertingą prisiminimui ir istorijai knygą „Pasieniečių klubui 20 metų“.

Pasieniečių mokyklos viršininkas Deividas Kaminskas šauniai organizavo visą šventę. Šventės dalyvius pasitiko ir tiesiai į iškilmių salę vedė pasienietės-kursantės. Mokyklos įtaka drausmei ir tvarkai pasimatė iškart: įeinant į mokyklos pastatą visi kursantai nusiima kepures, taip pagerbiama mokyklos Šventovė. Šventės dalyviams Pasieniečių klubo prezidentas Valentinas Novikovas į teikė po išleistą knygą. Svečius su nuotaikingomis melodijomis ir maršais  pasitiko Lietuvos policijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras.

Pasisakantieji sveikindami su Pasieniečių klubo 20-mečiu, klubo prezidentui Valentinui Novikovui įteikė atminimo dovanas. Sveikinimo žodį tarė ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Navickas, kuris įteikė atminimui asociacijos plakėte su padėka ir LPVA leidinį „10 metų kartu“.

Už nuopelnus Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas apdovanojo ženklais ir atminimo dovanomis tarnybai nusipelniusius Pasieniečių klubo narius. Klubo prezidentas Valentinas Novikovas savo ruožtu įteikė Pasieniečių klubo 20 metų sukakties atminimo ženklus svečiams ir klubui nusipelniusiems nariams.

Po oficialiosios dalies Lietuvos policijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras parodė šventės dalyviams savo pramoginę programą. Po koncerto visus susirinkusius Pasieniečių mokykla pavaišino nuostabia kursantų koše. Buvo smagu sutikti kolegas iš tarnybos laikų.

LPVA valdybos informacija

Atgal Sveikinimas Pasieniečių klubui