Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Lietuvos policijos sistemos senjorų šaudymo varžybos 2022 m. spalio 13 d.

2013 m. pirmą kartą Lietuvos policijos sistemos senjorai buvo pakviesti į Vilniuje surengtas respublikinės senjorų šaudymo varžybas. Tuomet šis renginys sulaukė nemenko susidomėjimo ir sutraukė daugiau kaip pusšimti veteranų, norinčių pasitikrinti savo įgūdžius šaudykloje. Nuo to laiko senjorams skirtos šaudymo varžybos vis populiarėjo, tapo tradicinėmis ir laukiamomis. 2020 m. šio renginio dėl šalyje galiojusios epidemiologinės situacijos (Covid – 19) surengti nepavyko. Nuo pernai metų senjorams skirtas šaudymo renginys persikėlė į naują vietą – Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės ,,Aras“ šaudyklą (Minsko pl. 37A).

 Siekiant sudaryti kuo palankesnes sąlygas, varžybose dalyviai skirstomi į tris grupes: dirbančių policijos sistemoje pareigūnų bei darbuotojų (vyrų), vidaus tarnybos sistemos pensininkų (vyrų) ir moterų (bendra grupė). Jei moterų grupėje bus sulaukta didesnio skaičiaus paraiškų, moterys taip pat bus išskirtos į dvi grupes ir apdovanojamos atskirai (dirbančios policijoje ir jau nedirbančios). Kiekvienos grupės dalyviai, iškovoję I–III vietas, bus apdovanojami prizais, atitinkamo laipsnio diplomais ir Lietuvos policijos sporto renginių medaliais. Kiekvienos grupės nugalėtojui po specialų prizą yra įsteigusi Lietuvos policijos veteranų asociacija.

 Preliminarios Lietuvos policijos įstaigų paraiškos pateikiamos iki š. m. spalio 11 d. Policijos departamento prie VRM Žmogiškųjų išteklių valdybai elektroniniu paštu petras.pranckunas@policija.lt arba tel. 8 686 04006.

Vidaus reikalų sistemos pensininkai, pageidaujantys dalyvauti varžybose, gali teikti paraiškas iki nurodytos dienos elektroniniu paštu tiesiogiai organizatoriams, kreiptis į Lietuvos policijos veteranų asociacijos filialą arba policijos įstaigos sporto instruktorių pagal savo gyvenamąją vietą.

2022 m. spalio 13 d., varžybų dieną nauji dalyviai neregistruojami.

Nuo 9 iki 9.45 val. vyks tik išankstinių paraiškų patikslinimas.

Varžybų atidarymas – 10 val.

Daugiau informacijos apie varžybas galite sužinoti nuostatuose.

Nuostatai

LPVA valdybos informacija

Atgal KELIONĖ – TALINAS- STOKHOLMAS- RYGA