Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Įspūdžiai iš Virvytės pakrantės

Birželio 16-17 dienomis Balsių poilsiavietėje, Akmenės r., prie Virvytės upės, vyko tradicinis Lietuvos policijos veteranų asociacijos respublikinis sąskrydis. LPVA Panevėžio filialo komanda įsikūrė dviejuose nameliuose, dalyvavo visose organizatorių parengtose rungtyse, bendravo su kolegomis, džiaugėsi vaizdingomis Virvytės pakrantėmis, dalijosi prisiminimais su buvusiais kolegomis, aistringai palaikė saviškius.

Varžybų programa buvo įdomi ir įveikiama veteranams. Galime pasidžiaugti, kad dalyvavome visose rungtyse, kad sėkmė mūsų neapleido – baudų mėtymo rungtyje buvome antri, petankės rungty – pirmi, pasagos mėtyme ant kuoliukų – treti. Ir nors kitose rungtyse sekėsi prasčiau, bendrakomandinė trečioji vieta tikrai pradžiugino.

Betarpiškas ir šiltas tiek LPVA vadovų, tiek organizatorių bendravimas su sąskrydžio dalyviais, draugiška atmosfera, bendras vakaras su šokiais, atrakcijomis ir žaidimais, sąskrydžio uždarymo akimirkos, manau, dar ilgai šildys mūsų širdis. O 2025 metais vėl sąskydis, kurį teks organizuoti LPVA Panevėžio apskrities filialams.

Panevėžio filialo valdyba

Atgal Kaunas paruošė dovaną solidaus jubiliejaus proga – obeliskas Lietuvos angelams sargams