Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Garbės atsargos pareigūnų „Draugystės“ sąskrydis

2024 m. birželio 28-30 d. LPVA Mažeikių filialo pirmininkės Danutės Mockienės iniciatyva Telšių rajone, poilsiavietėje „Minavonė“, prie Gaudiešiaus ežero buvo organizuotas asociacijos veteranų „Draugystės“ sąskrydis.

Į sąskrydį atvyko virš 80 veteranų su šeimų nariais iš Palangos, Kauno, Šilutės, Šiaulių, Biržų filialų,  patys organizatoriai, Mažeikių filialo veteranai, LPVA valdybos pirmininkas Vytautas Navickas. Atidarymas vyko su rikiuote, sveikinimais, plazdančia LPVA vėliava. Asociacijos pirmininkas Vytautas Navickas įteikė LPVA suvenyrus sąskrydžio filialų atstovams prisidėjusiems prie sąskrydžio organizavimo. Nuo dalyvių LPVA pirmininkui Vytautui buvo įteikta padėka už rūpestį ir nuoširdumą.

Daug gražaus laiko buvo žiūrint meninę programą. Kas nebuvo matęs Tytuvėnų kultūros centro dramos teatro kolektyvo „Varnakalnis“ vadovės Andrėjos Stulginskienės išmonės. Tai tą vakarą visi plojo ir juokėsi, žiūrėdami Žemaitės trijų mylimų, gražuolio Liudvikėlio vaidinamą pjesę. Tai linksma nuotaikinga istorija apie meilės ištroškusias tris mergeles. O jau Liudvikėlio gražumėlis.

Visi klausėme Šedbarų folkloro kolektyvo, vadovaujamo Stasio Butkaus, nuostabių dainų. Vėliau vakaras tęsėsi su šokių mokytojais, palangiškiais Vida ir Ramučiu, su didžėjaus Rimo linksma muzika, šokiais, šposais, prizais.

Kitas rytas prasidėjo sportinėmis rungtimis. Kauniečiai teisėjai Artūras ir Genadijus pravedė šaudymo varžybas iš orinio šautuvo ir ragatkės. Po skanių pietų, teisėjai Kęstutis ir Vadimas  pravedė įvarčių ir baudų mėtymų rungtis. Šiose rungtyse dalyvavo net 10 komandų.

Vakarėjant, mažeikiečiai Kęstutis ir Zinaida sukvietė į salę, kur vyko jų koncertinė programa. Gražūs balsai ir dainos labai patiko. Po koncerto ir padėkų atlikėjams visų laukė karšta pirtis, ežero vanduo ir plaukimas valtimi. Kolegų svetingumas viliojo į visus namelius.

Sąskrydyje buvo pažymėti 9 gimtadieniai su linkėjimais ir gimtadienio daina Antanui, Viliui, Rasai, Zinaidai, Pranui, Rimui, Arvydui ir tiems kurių nebuvo, tai Janinai ir Modestui. Ir vėl vakaras su Rimo linksma muzika, užduotimis.

Sekmadienio rytas, skani garuojanti kava, gamtos grožis, viliojantis šiltas vanduo ir pusrytis.

Visi laukė sąskrydžio uždarymo. Buvo smalsu, kuri komanda yra nugalėtoja, nors ir „Draugystės“ sąskrydis, vieni kitiems talkino sudarydami komandas. 

Šaudymo rungtis iš orinio šautuvo: 3 vieta Biržai-2, 2 vieta Kaunas-1, 1 vieta  Mažeikiai-2. Šaudymas iš ragatkės: 3 vieta Biržai-2, 2 vieta Šiauliai, 1 vieta  Kaunas-2. Baudų mėtymas: 3 vieta Biržai-1, 2 vieta Vilnius, 1 vieta Mažeikiai-2.  Įvarčiai: 3 vieta Mažeikiai-2, 2 vieta Palanga, 1 vieta Biržai-1. Finalinės vietos: 3 vieta Palanga, 2 vieta Biržai-1, 1 vieta Mažeikiai-2 komandos.

Sportinių rungčių prizininkams įteikti nugalėtojų medaliai, taurės, diplomai. Sąskrydžio aktyviems dalyviams: jauniausiajam dalyviui Rokui, video filmuotojui Vytautui, fotografui Artūrui, didžėjui Rimui, rungčių teisėjams, šauniausioms renginio floristėms Romai, Onutei, Rimai, kurios nepagailėjo savo gėlynų,  dovanos ir padėkos.

Dovanos, daug gražių žodžių su linkėjimais buvo pasakyta LPVA Mažeikių filialo pirmininkei, sąskrydžio organizatorei Danutei Mockienei.

Dar kartą visi įsitikinom, kad draugystė gali viską. Dėkui už tai, kad mes esame, kad norim ir galim būti kartu!

2025 metais LPVA sąskrydis vyks Panevėžio apskrityje.

LPVA Mažeikių filialo informacija

Atgal Lietuvos policijos veteranų asociacijos Mažeikių filialo draugystės sąskrydis „Minavonė 2024”