Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

2024 balandžio 16 d. įvyko LPVA Mažeikių filialo  ataskaitinis susirinkimas

Pasibaigus metams, kolektyvas renkasi aptarti prabėgusių metų buvusius renginius, susitikimus. Metai buvo pilni visko !!! Gerumo, puikių rezultatų, daug renginių. Susitikom net 25 kartus renginiuose. Laikas praleistas kartu yra nuostabus. Dėkui visiems, kas galėjote dalyvauti, kas žadėjote, bet palikote kitam  kartui. Bet svarbu, kad esam !!

Kolektyvas didelis ir per jaunas, kad galėtume lėkti, bėgti tik pagalvojus. Daug mūsų tarpe dirbančių. Ir net tik čia tėvynėje, bet ir ten už jūrų marių.

Kaip gera matyti Viktorą Bulošą, Rimvydą Petrulevičių kurie dirba kitoje šalyje ir ne visada  gali būti mūsų renginiuose. Kaip gera  savo koletyve turėti kūrybingus žmones. Tai mūsų bardas Kęsturis Krencius. Jis kiek suprantu kiekvieną dieną koncertuoja, dainuoja  grodamas savo dainas. Ačiū, tau Kęstuti !! Vacys Krapauskas su savo garmoška, sako tik penkiuose kolektyvuose  groja, o jam kitą savaitę 84 metai. Mylim savus aktyvistus, turime juos už ką gerbti. Ir dėkui, kad galim būti kartu.

Kolektyve esantys žinom , kas mus gerai, o kas nepatinka. Išsakome savo nuomones. Dėkui Jonui Adomaičiui, Kęstučiui Krenciui, Gerimantui Petrauskui, Ildefonsui Kubiliui, kurie už savo kolektyvą guldo galvas.

Šiandien stebino filialo narių gerumas, gerą linkinčios eilės, dovanos iš Adelės rankų, gėlės iš Vidmanto. Gera, kad visada šalia yra Onutė Mazilinienė, visada moka patarti, padėti, Virgilijus Gricius geros širdies ,kaip pats sako, tradicijų nepamiršta.

Artūrui  Giržadui ir Aidui Bilotui, kad einam petys petyn.  Puiku ir malonu visus matyti.

Atšventę 15 jubiliejinį mūsų gimtadienį šiemet vėl kibsim į darbus, į savo  darbus, renginių planavimus.

Juk jau birželiui rezervuota Telšių ežero pakrantė. Lėksim į sąskrydį su penkiais  draugiškiausiais filialais.

Mažeikių filialo valdybos pirmininkė Danutė Mockienė

Atgal LPVA plečia veiklą, įsteigtas LPVA Biržų filialas