Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

2023 m. sausio 24 d.  kolegės Dalinos ekspozicijoje

LPVA  savo puslapyje turi ir atsargos pareigūnų pomėgius. Atlikę tarnybą ne vienas dar labiau užsiėmė savo pamėgta veikla. Mažeikiečiai būdami vieni iš veikliausių nusiuntėm 11 kolegų užsiimančių veiklos  parašymus, kitaip tariant turinčių  savo pomėgius.

Kolekcionierius tarnybinių kepurių ir ne tik Danas Janavičius. Taiklios akies šaulys ir juodo diržo savininkas Karenas Minasian.  Įvairiausiais raštais išmegzti mezginiai Emilijos Šuliokienės,. Muzikantas grojantis ko gero visais instrumentais dar nuo vaikystės ir iki šių dienų Vaclovas Krapauskas. Grojantis keliuose kolektyvuose ir visur spėjantis aštuoniasdešimtmetis.  Apdovanotas Lietuvos nacionalinio kultūros centro padėka. Gyros kilnojimo, bet save įvardinantis gimnastikos pratimų čempionas, teisėjas varžybų metu, antiakvarinių mašinų , motociklų savininkas Vidmantas Mickus. Arvydas Mazilinas  dalyvavo Lietuvos talentai. Šoka jumoristinus čigonų šokius, turi meninę programą. Kęsturis Krencius kuriantis tekstus, grojantis gitara, dainuojantis bardas, St. Niūnevaitės literatūros premijos laureatas, įrašęs savo dainas ir išleidęs keletą diskų ir eilėraščių knygų. Vacius  Petrauskas su žmona Laimute  myli grožį, jį puoselėja prie  gyvenamųjų namų, daro meno kūrinius, kurie pritraukią praeivių akis. Danutė Mockienė gyvūnų / kačių / globa, priežiūra, maitinimas, sterilizavimas vežant į  vet.kliniką. Per savivaldybę gautas leidimas kačių šėryklos įrengimui, nes mieste yra dalis žmonių mylinčių gyvūnus ir mielai padeda. Ina Borusienė  mylinti  gamtą, miškus, kur praleidžia daug laiko. Jos krepšiai pilni grybų. Dar 2022 miške rado vos ne kilograminį baravyką ir svarbiausia , sveikas. Pavadinom į čempionu.

O šiandien su kolegomis buvom Dalinos Šulcienės ekspozicijoje. Jos kolekcija gausi. 37  vardiniai paveikslai eksponuojami, kiti laukia savo eilės. Paveikslai jos širdį pavergė dar 1987 m per jos jubiliejų kolegų apylinkės inspektorių  padovanotas pirmasis paveikslas. Nemažai knygų, kai vyras gimtadienio proga dovanojo knygas, o   ne kvepalus ar papuošalus, horoskopiniai molinukai , nameliai, katinėliai ir dar  senos plokštelės. Žodžiu Dalina – kolekcionierė. Puiki dienos pradžia su Dalina parėjo šauniai. Paklausėme jos kolekcijos atsiradimo istorijų apie kiekvieną eksponatą. Paskui visi šnekučiuodamiesi vaišinomės kava, saldumynais. Staselio gimtadienio skanumynais, nes jam 22 d. suėjo 69. Svečiuose buvo ir „Santarvės“  laikraščio korespondentas Vidas. Visi vienu balsu pakvietėme Vidą tapti asociacijos filialo nariu, nes jis taip pat atsargos pareigūnas.

 LPVA Mažeikių  filialo valdybos pirmininkė   Danutė Mockienė

 

Atgal Diskusija „Socialinės partnerystės modelis policijoje: galimybės ir iššūkiai“