Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

2023 m. rugsėjo 30 d. Tauragėje

Atsargos pareigūnai 2023 paskutinę rugsėjo dieną, profesinės dienos išvakarėse, buvome Tauragėje.   Renginys prasidėjo Šv. Mišiomis Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje. Po mišių uniformuoti pareigūnai žygiavo miesto gatve į Pilies aikštę, kur vyko gražus renginys. Policijos pasirodymus  stebėjo nemažai miesto gyventojų, tame tarpe daug vaikų, bei ir svečiai iš kitų rajonų.

LPVA  filialai  iš Mažeikių, Šilutės ir Marijampolės dalyvavom renginyje. Kolegos susitikę turėjom apie ką pakalbėti. Mūsų laukė puiki popietė. Šilutės filialo primininkas Stasys J.  Stasys M., Antanas T., Kęstas G., Marijampolės pirmininkė Ramutė, Artūras G, jurbarkietis Juozas O ir mes mažeikiečiai: Stanislovas P. su žmona Aldona, Gerimantas P. su Adele. Artūras G  ir aš  filialo pirmininkė Danutė M.

Ruduo dovanojo dar vieną šiltą dieną, todėl nuotaikos buvo puikios. Po įdomios programos rinkomės restorane. Kaip gera, kad kolegos, nors ir baigę tarnybą turi  noro ir laiko pabūti kartu.  Vieni kitus sveikinom, linkėjom ir išsiskyrėm iki kito karto.

Mes važiuodami namo  grožėjomės išpuoštomis pakelėmis. Tokia gausybė moliūgų, ko gero tik tame krašte galima pamatyti.

Rytoj išauš rytas sveikindamas Angelus sargus, policijos pareigūnus.

O šiandien sveikiname kelių policijos pareigūnus!

Filialo  valdybos pirmininkė  Danutė Mockienė

Atgal Padėka obelisko Angelams sargams pastatymo proga