Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

2023 m. gruodžio 7 d. Obelisko, policijos pareigūno profesijai pagerbti, atidengimo ceremonijoje Kaune

Renginiai Kaune: Susirinkimas su filialų nariais, svečiais. LPVA pirmininkas V. Navickas dėkojo iniciatyvą palaikiusiems dėl Obelisko.  Padėkai įteikė gražaus dizaino ženklus.

Pasveikinti vykusio konkurso „Mes galime“ nominantai . Mažeikiečiai patys aktyviausi, todėl ir  prizai : 1-oji vieta teminėje kategorijoje iš Danutė Mockienės nuotrauka „Protmūšis“. 2 vieta – filialo nariui Alvydui Petrikui  už nuotrauką „Žemaitijos žemėje“. O laisvoje kategorijoje 2 vieta Artūrui Giržadui už nuotrauką susirinkom saulės palydėti“,  3 vieta – Kęstučiui Krenciui  nuotrauka „Karštą vasara“. Puikos nuotraukos  Dano Janavičiaus, iš jo paties kolekcijos.  Gražūs foto paveikslai buvo atiduoti autoriams.

Kaune buvo atidengtas Obeliskas, policijos pareigūno profesijai pagerbti. Tai teisingas sprendimas. Gražu, kad iniciatyvos autoriai  buvę pareigūnai, LPVA  valdybos ir pirmininko noras  pastatyti  atminčiai įprasminant policijos pareigūno profesiją, tiems, kurie savo sąžiningu darbu ir pasiaukojimu to yra nusipelnę.

Po to buvom pakviesti pažiūrėti naujai atidaryto policijos komisariato.

Filialo valdybos pirmininkė  Danutė Mockienė

Atgal 2023 m. spalio 12 d. šaudymo varžybose Vilniuje