Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Romo Kalantos metų kino peržiūrų ciklas „Ilgas kelias į laisvę”

Lietuvos Respublikos Seimui šiuos metus paskelbus Romo Kalantos metais, MPPD prie KAM drauge su Lietuvos kinematografininkų sąjunga ir Lietuvos Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka kviečia į kino peržiūrų ciklą „Ilgas kelias į laisvę”. Programoje bus pristatomi įsimintiniausi lietuviški filmai, gvildenantys laisvės ir pasipriešinimo temas.

Jau vykstantis nemokamų seansų ciklas, skirtas Romo Kalantos metams paminėti, iki birželio 9 d. Ketvirtadieniais žiūrovai bus kviečiami į Lietuvos kinematografininkų sąjungos kino salę. Dalis ciklo filmų bus rodoma ir Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Kiekvieną seansą lydės diskusijos su filmų autoriais, jas moderuos profesionalūs kino kritikai.

Visi kino peržiūrų ciklo „Ilgas kelias į laisvę” renginiai yra nemokami. Juos iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija. Rengia – Lietuvos kinematografininkų sąjunga bendradarbiaudama su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

FILMŲ CIKLO PROGRAMA

Lietuvos kinematografininkų sąjungos informacija

Atgal Pasibaigus karantinui Ukmergėje organizuotos šaudymo varžybos