Lietuvos policijos
veteranų asociacija

Turite klausimų? +370 5 271 7902
El. paštas lpva@policija.lt

Policijos diena ir atsargos pareigūnai

Atsargos pareigūnų kolektyvas policijos dieną pasitiko būryje, su puikia nuotaika. Kaip gera, kad mūsų daug ir visi tokie nuoširdūs, artimi, dėmesingi, visada stengiasi nustebinti, pasidžiaugti. Dėkui Antanui Šliažui, Vidmantui Pociui, Inai Borusienei, Onutei Balčiauskienei, Romai ir Albinui Sujetoms, Virgilijui Griciui, Stanislovui Pociui , Vidmantui Mickui  ir visiems dalyvaujantiems renginiuose ir jų pasiruošimui.  Susitikimai būna dažni, nes mums tai būtina. Vakaronės metu ne tik pasveikinti profesinės dienos proga, palinkėta stiprios  sveikatos, ryžto, ištvermės, kad sėkmė kiekvieną dieną lydėt, bet  ir kolektyvo jubiliatai. Vardinės dovanos visiems 20 jubiliatų. Kiekvienam palinkėta, kad tegul gyvenimas metus iš naujo rašo.

 Programa su muzikantu, linksmos dainos, begalė siurprizų. Programoje tiek gražių pasirodymų. Tikiuosi turėdami vakaronėse muzikantą Rašidą viską pamatytumėte. Dar kartą, ne tik Mažeikių policijos veteranų kolektyvo nariams, bet ir LPVA valdybai, draugams iš Palangos, Šilutės, Kauno, Šiaulių, Marijampolės, Rokiškio, Lazdijų, Utenos, Ukmergės, Vilniaus…visiems 25 filialų nariams gražios profesinės šventės. Atliekantiems pareigą  teisingų sprendimų ir saugokite ne tik mus, bet ir save.

Už nuostabią draugystę, bendrystę, už buvusius ir būsimus susitikimus, už tai, kad mes esame. Gyvuokime per amžius mūsų mielieji  kolegos, atsargos pareigūnai.  Su Angelų sargų diena !

Mažeikių LPVA filialo valdybos pirmininkė Danutė Mockienė

Atgal Sveikinimas Stasiui Bunokui garbingo jubiliejaus proga