į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Pasvalyje ir Rokiškyje įvyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos Pasvalio ir Rokiškio filialų steigiamieji susirinkimai

2014-06-03

 

Šių metų birželio mėn. 3 d. Pasvalyje Rokiškyje įvyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos Pasvalio ir Rokiškio filialų steigiamieji susirinkimai. Susirinkimuose dalyvavo ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Kęstutis Tubis ir jo pavaduotojas Stasys Bunokas. LPVA valdybos nariai supažindino veteranus su vykdoma veikla ir numatytais darbais šiems metams, o taip pat priemonėmis, kuriomis tikslinga būtų pasinaudoti, norint pasiekti užsibrėžtų tikslų. 

Pasvalio raj. PK susirinkę veteranai įsteigė Pasvalio LPVA filialą. Filialo pirmininku išrinktas Kazakevičius Jonas Aloyzas, valdybos nariais - Bartkevičienė Dalia, Sutkaitienė Veronika, Jokubauskas Vidas ir Velavičius Stanislovas.

Rokiškio raj. PK veteranai įsteigė Rokiškio LPVA filialą. Filialo pirmininku buvo išsirinktas Stanys Ričardas, valdybos nariais - Dilienė Galina, Galinienė Elvyra, Gražys Eldevinas, Kulys Algirdas, Urbonas Albinas ir Viduolis Zenonas. 
Susirinkimuose dalyvavo ir komisariatų vadovai.

 

LPVA valdybos informacija