į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Minėjimas - konferencija "1991 m.rugpjūčio pučas Maskvoje, jo pasekmės Vilniuje ir atgarsiai pasaulyje. Atkurtos Lietuvos nepriklausomybės pripažinimas."

2016 m.rugpjūčio 21 d.Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-sios salėje vyko minėjimas - konferencija  "1991 m.rugpjūčio pučas Maskvoje, jo pasekmės Vilniuje ir atgarsiai pasaulyje. Atkurtos Lietuvos nepriklausomybės pripažinimas."

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos pranešimas spaudai

Buvę pareigūnai: „Rizikos faktorius policijos profesijoje neišvengiamas“

 

2016-08-18

Vilnius

 

 

Lietuvos policijos veteranų asociacijos narius – buvusius policijos pareigūnus, sukrėtė tragiškas įvykis, kurio metu žuvo tarnybines pareigas vykdęs policijos pareigūnas.

Kad ir kaip skaudu, tai yra policijos darbo reali kasdienybė, ir ne tik Lietuvoje. Tenka pripažinti, kad rizikos faktorius šioje profesijoje neišvengiamas. Jokie mokymai ir ekipuotės neduos šimtaprocentinio efekto, nes gyvenimo situacijų neatspindės jokie formalūs tarnybiniai kanonai. Visada lieka žmogiškas pasirinkimo faktorius.

Tačiau buvusius pareigūnus labiausiai neramina valstybines pareigas einančių asmenų ar visuomeninių organizacijų atstovų grasinimai atsistatydinimais, atsakomybėmis, pamokymai, kaip reikėjo pasielgti, kokį veiksmą atlikti ir panašaus pobūdžio samprotavimai. Liūdniausia, kad ne visi „kalbėtojai“ turi supratimą apie praktinius policijos veiksmų aspektus dinamiškai besivystančiose konfliktų sprendimų situacijose. Kaip taisyklė, tokių skubotų pareiškimų tikslas – būti matomu ir reikšmingu viešojoje erdvėje.

Asociacija kviečia visus, palaikančius ar kaltinančius suinteresuotus asmenis bei organizacijas, susilaikyti nuo pareiškimų iki galutinių tarnybinių patikrinimų išvadų.

Leiskime profesionalams, neįtakojant ir netrukdant, atlikti savo darbą ir priimti reikalingus sprendimus.

 

 

Lietuvos policijos veteranų asociacija

 
 
Kvietimas į minėjimą - konferenciją "1991 m. rugpjūčio pučas Maskvoje, jo pasekmės Vilniuje ir atgarsiai pasaulyje. Akurtos Lietuvos nepriklausomybės pripažinimas"

Gerbiami veteranai,


Nepriklausomybės Gynėjų Sąjunga 2016 m. rugpjūčio 21 d. 14 val. Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-sios Akto salėje organizuoja Minėjimą-Konferenciją tema "1991 m. rugpjūčio pučas Maskvoje, jo pasekmės Vilniuje ir atgarsiai pasaulyje. Atkurtos Lietuvoje nepriklausomybės pripažinimas".

plačiau
 
Eidamas pareigas žuvo policijos pareigūnas

 

Išėjo… iš kur negrįžta niekas,
Palikęs svajones, godas ir namus.
Visiems širdy gėla gili išlieka,
Ir skausmas, kad daugiau Jo nebebus.

 

 

 

 

 

 

plačiau
 
Medininkų žudynių 25 - jų metinių minėjimas

1991-ųjų liepos 31-osios naktį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje Medininkų kontrolės poste per omonininkų išpuolį buvo žiauriai nužudyti Lietuvos policijos pareigūnai Mindaugas Balavakas, Algimantas Juozakas, Juozas Janonis, Algirdas Kazlauskas ir muitinės pareigūnai Antanas Musteikis, Stanislovas Orlavičius. Muitininkas Ričardas Rabavičius nuo šautinių žaizdų galvoje mirė ligoninėje.


 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  51   52   53   54   55   56   57   60  70  80  sekantis  >>