į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

Šaukiamas visuotinis Lietuvos policijos veteranų asociacijos metinis-ataskaitinis susirinkimas

 

 

 

Data: 2018 kovo 24 diena, šeštadienis, 10:00 val.

Susirinkimo vieta: Policijos departamentas, Saltoniškių g. 19, Vilnius

 

Dalyvių registracija: nuo 9.00 val. iki 9.55 val., prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, LPVA nario pažymėjimą, susimokėjus nario metinį mokestį.

 

Pranešimo paskelbimo data: 2018-03-01, lpveteranai.lt, Lietuvos policijos veteranų asociacijos „facebook" puslapyje.

Nesusirinkus kvorumui pakartotinas asociacijos visuotinis narių susirinkimas bus šaukiamas ne ankščiau kaip praėjus 5-iom dienoms ir ne vėliau kaip praėjus 15-ai dienų nuo neįvykusio visuotinio narių susirinkimo dienos.

 

DARBOTVARKĖ

 

1.      Visuotinio susirinkimo pirmininko ir sekretoriaus rinkimai.

2.       Valdybos pirmininko metinė ataskaita už 2017 metus.

3.       Svečių pasisakymai.

4.       Finansinė ataskaita už 2017 metus.

5.       Revizorių komisijos ataskaita už 2017 m.

6.       Valdybos ,komitetų ir filialų narių pasisakymai, 2018-2019 metų planai, plėtra, projektai, renginiai, kiti klausimai.

 

LPVA valdybos informacija

 

 

 
 
Nominacijos “Metų organizatoriai“ laimėtojai panevėžiečiai ir šiemet tęsia aktyvią veiklą

Panevėžio filialo renginiai nuo pat šių metų pradžios  nuteikia optimistiškai ir patvirtina, jog LPVA valdybos 2017-ųjų nominacija „Metų organizatoriai“ panevėžiečiams skirta ne atsitiktinai: sėkmingas veteranų komandos pasirodymas tradicinėje Panevėžio AVPK viktorinoje „Ar žinai?“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui; valstybės šimtmečio paminėjimas kartu su kolegomis ir turiningas filialo pirmininko Igno Railos pranešimas apie Lietuvos policijos istoriją; parengti ir atrankai pateikti du socialiai svarbūs projektai bei kt.​

plačiau
 
Valstybės šimtmečio proga veteranai prisiminė istoriją

Lietuvos istoriją gerbianti Lietuvos policijos veteranų asociacija (LPVA) ir šiemet dalyvavo Vasario 16-osios renginiuose. Vienas iš svarbiausių – iškilminga trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonija Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, kur tarp garbingų valstybės organizacijų – ir mūsų policijos pareigūnai, veteranai, vilkintys tolimo miško spalvos uniformas, o tarp kitų vėliavų – Lietuvos policijos veteranų.

plačiau
 
Susitikimas Utenoje

Šių metų vasario 15 dieną 10 val. į Utenos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato salę susirinko policijos pareigūnai, LPVA Utenos filialo nariai susitikimui su pirmuoju atkurtos nepriklausomos Lietuvos policijos generaliniu komisaru Petru Liubertu.

plačiau
 
Patvirtinti nauji tipiniai Lietuvos policijos veteranų filialo nuostatai


Lietuvos Policijos veteranų asociacijos (toliau - LPVA) Išplėstinės valdybos posėdyje 2017 m.gruodžio 15 d.buvo patvirtinti tipiniai LPVA filialo nuostatai. Nuostatai buvo pakoreguoti  atsižvelgiant į LPVA valdybos narių bei filialų siūlymus ir pastabas.
Šiuo pakeitimu siekiama suteikti filialams daugiau galimybių sąvarankiškai bendradarbiauti su valstybės bei savivaldybės įstaigomis, įvairiomis nevyriausybinėmis ir visuomeninėmis organizacijomis, dalyvauti projektinėje veikloje bei gauti paramą Labdaros ir paramos įstatymo nustatyta tvarka.
Tikimasi, kad suteikus daugiau galimybių filialams suaktyvės jų veikla.

 

 

 

LPVA valdybos informacija

 
 
<<  ankstesnis  10  20  28   29   30   31   32   33   34   40  50  60  70  80  sekantis  >>