į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
LPVA Mažeikių filialo susirinkimas

2019 m. birželio 18 d. vyko LPVA Mažeikių filialo susirinkimas. Susirinkime apsilankė Telšių APVK viršininkas Remigijus Rudminas ir Mažeikių PK viršininkas Saulius Bumblys. Remigijus Rudminas pagyrė Mažeikių LPVA narius už aktyvumą, pasidžiaugė atliekama veikla, skinamas pergales įvairiuose VRM ir LPVA renginiuose, bei palinkėjo Mažeikių veteranams ir toliau likti tokiems aktyviems, rodyti pavyzdį kitų rajonų LPVA nariams.

Birželio 19 d. buvo organizuotas susitikimas su Tvarkos ir teisingumo partijos Seimo nariu Kęstučiu Bartkevičiumi. Susitikimo metu filialo nariai neslėpė nuoskaudos ir nusivylimo dėl negražinamų nusavintų pensijų. Dėl to, kad tarnybinė pensija yra kelis kartus mažesnė nei šalies  gyventojų pragyvenimo lygis. Ne kartą buvo kreiptasi ir prašyta, kad gražintų tai kas teisėtai priklauso.

Seimo nariui buvo pažadėta, kad po kelių savaičių bus keliamas klausimas dėl socialinės atskirties mažinimo. Seimo narys patikino, kad tikrai bus keliamas šis klausimas ir artimiausiu metu bus siekiama priimti teigiamus spendimus.

 

LPVA Mažeikių filialo iunformacija