į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Lietuvos policijos veteranų asociacija – policiją gerbusiems ir mylėjusiems policijos veteranams

Birželio 5 dieną, trečiadienį, Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau - PD prie VRM) viešėjo Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau - LPVA) valdybos nariai.

Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis ir pavaduotojai, susitikę su asociacijos pirmininku Kęstučiu Tubiu bei valdybos nariais, aptarė asociacijos organizacinius klausimus, ateities perspektyvas, išreiškė didelį palaikymą ir paramą policijos veteranų vystomai veiklai.

Ilgos ir produktyvios diskusijos metu aptarti veiklos būdai ir planai, siekiant konstruktyvių tikslų dėl policijos veteranų gerovės, socialinių garantijų ir pensijų atstatymo, dėl bendradarbiavimo su visuomeninėmis, valstybinėmis ir vyriausybinėmis organizacijomis. Jau patvirtinę būtinus LPVA veiklos dokumentus, pasiskirstę veiklos sričių (pirmininko, sekretoriaus, iždininko ir kt.) funkcijomis, valdybos nariai aptarė organizacinius reikalus, kreipėsi policijos generalinio komisaro S. Skvernelio pritarimo dėl uniformų gavimo ir dėvėjimo atitinkamų progų metu, vėliavos, pažymėjimo patvirtinimo ir veiklos viešinimo. Diskutavo apie kitų aktyvių buvusių ir esamų kolegų įtraukimą į LPVA veiklą, apskrityse esančių entuziastingų veteranų atstovų dalyvavimą joje.

Asociacijos valdyba ketina spęsti ne tik dabartinių, bet kartu ir būsimų veteranų problemas tapdami dėmesingais esamoms policijos problemoms, policijos pareigūnų, ketinančių išeiti į atsargą, integracijai ir socializacijai visuomenėje.

Policijos generalinis komisaras teigė, kad veiklos prasmingumas atsiskleis tik asociacijai dirbant efektingai ir naudingai, todėl visus veteranus paragino nebūti stebėtojais, o jungtis ir siekti bendrų tikslų darnioje komandoje.