į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Alytuje įsteigtas Lietuvos policijos veteranų asociacijos filialas

Sausio 18 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) posėdžių salėje vyko policijos veteranų susitikimas. Jame dalyvavo Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – Asociacija) valdybos pirmininkas Kęstutis Tubis, valdybos nariai Vytautas Grigaravičius, Stasys Bunokas, Alytaus aps. VPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas ir apie 30 Alytaus miesto ir rajono policijos veteranų.

Kęstutis Tubis užtikrino, kad problemos dėl pensijų išmokų išspręstos  – nuo šių metų jie gaus visas pensijas. Kartu su valdybos nariais apžvelgė Asociacijos veiklos tikslus ir siekius.

Naujai įkurto Asociacijos Alytaus miesto ir rajono policijos veteranų filialo pirmininku išrinktas buvęs Alytaus aps. VPK Valdymo organizavimo skyriaus teisės grupės vyriausiasis specialistas Robertas Kunigiškis ir filialo valdyba.

Alytaus miesto ir rajono policijos veteranų filiale šiuo metu yra daugiau nei 20 narių. Pirmininkas R. Kunigiškis tikisi, kad artimiausiu metu gretas papildys dar daugiau policijos veteranų.