į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Tęsiasi LPVA plėtra

Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) valdybos narys Vytautas Navickas, kartu su asociacijos Socialinių reikalų ir teises komiteto pirmininku Stanislovu Liutkevičiu lankėsi Kaišiadorių raj. policijos komisariate, kur susitiko su policijos atsargos pareigūnais. Susitikime dalyvavo ir policijos įstaigos vadovas Ramunas Grigonis.

LPVA atstovai pristatė asociacijos tikslus, spręstinas problemas ir perspektyvas, informavo apie nuveiktus darbus bei ateities planus. 

Daugelis susirinkusių pritarė LPVA tikslams, siūlė konsoliduoti VRM pensininkus ir problemas spręsti kartu, kėlė buvusių pareigūnų socialinės integracijos klausimus bei kritikavo skirtingą teismų praktiką, sprendžiant pensijų grąžinimo klausimus. Taip pat buvo pažymėta, kad, tiek pati Vidaus reikalų ministerija, tiek Sveikatos priežiūros tarnyba, vietoje to, kad atstovautų būvusius pareigūnus, teisiasi su jais dėl paskirtų pensijų.

Tą pačią dieną LPVA atstovus priėmė ir Kaišiadorių rajono savivaldybės meras  Romualdas Urmilevičius, su kuriuo buvo aptarti tiek policijai, tiek policijos veteranams aktualūs klausimai.. 

 

 

Dėkojame Kaišiadorių r. PK vadovams už pagalbą organizuojant policijos veteranų susitikimą.

 

LPVA valdybos informacija