į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje – pirmosios pamaldos

Šiandien Švenčiausiosios Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje buvo šventinama konsekruota koplyčia ir vyko iškilmingos mišios, kurias aukojo Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas.
 
Šių metų pradžioje vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas ir Vilniaus arkivyskupas G. Grušas pasirašė susitarimą dėl šios bažnyčios, kuriuo ministerija įsipareigojo užtikrinti, kad jos pastatas, esantis Vilniuje, Savičiaus g. 15, bus naudojamas religinėms apeigoms, socialiniams projektams ir visuomeninei veiklai.
 
„Savanorių jėgomis ir mūsų sistemos pareigūnų, ministerijos darbuotojų pastangomis bažnyčia išvalyta, aptvarkyta. Džiaugiamės, kad trečiajame aukšte bus koplyčia, tad čia jau prasidės pamaldos“, – sakė vidaus reikalų ministras E. Misiūnas.
 
Vidaus reikalų ministerijos ir Arkivyskupijos susitarimas pasirašytas dešimčiai metų.
 
„Džiaugiuosi tolimesniu bendradarbiavimu su Vidaus reikalų ministerija, sudarant galimybes plėtoti bendras iniciatyvas visuomenės gėriui, tikslinei pareigūnų ir jų šeimų bei bendruomenės sielovadai“, – sakė Vilniaus arkivyskupas G. Grušas
 
Apleistą barokinę sostinės senamiestyje esančią Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčią Vidaus reikalų ministerija iš Švietimo ir mokslo ministerijos perėmė 2017-ųjų rugpjūtį. Istorinė bažnyčia buvo atverta plačiajai visuomenei, joje vyksta įvairios meninės iniciatyvos, taip pat joje planuojama įsteigti dvasinės ir psichologinės pagalbos centrą pareigūnams bei gyventojams.

 

 

Vidaus reikalų ministerijos informacija