į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
SENJORAI NEPAMIRŠO SAVO POMĖGIO ŠAUDYTI – Į VARŽYBAS SUSIRINKO DAUGIAU KAIP 70 DALYVIŲ

Vilniuje balandžio 10 d. jau antrą kartą surengtos senjorų šaudymo varžybos pranoko organizatorių lūkesčius - į varžybas susirinko 71 dalyvis iš įvairių Lietuvos kampelių.
Į varžybas atvykę pareigūnai turėjo puikią galimybę ne tik išbandyti savo jėgas, bet ir pabendrauti aktualiomis temomis, išvysti seniai matytus bendražygius. Varžybos vyko Vilniuje, Lietuvos policijos mokyklos šaudykloje. 
Dalyviai varžėsi dviejose grupėse.
Iki 1964 metų gimusių dirbančių policijos sistemos pareigūnų ir darbuotojų grupėje varžėsi 25 dalyviai. Trečiąją vietą užėmė Utenos atstovas Virginijus Slavinskas, surinkęs 177 taškus. Antras, surinkęs 183 taškus, buvo Genadijus Ivanovas iš Lietuvos policijos mokyklos. Nugalėtoju tapo Marijanas Bogdziunas iš Vilniaus, surinkęs 187 taškus.
Net 46 dalyviai užsiregistravo į atsargą išėjusių pareigūnų tarpe. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad trečiąją vietą užėmė Radviliškio atstovas Rolandas Venckus (186 taškai). Antras, surinkęs tiek pat taškų, buvo praėjusių metų čempionas Ugnius Čižiūnas (Vilnius). Nugalėtoju, surinkęs 187 taškus, tapo alytiškis Robertas Kunigiškis, kuris pernai užėmė antrąją vietą. 
Varžybose dalyvavo ir trys moterys, čia pirmąją vietą iškovojo kaunietė Faustina Čekavičienė.
Organizatoriai dėkoja dalyviams už aktyvumą bei žada ir daugiau įvairių varžybų į atsargą išėjusiems kolegoms.

 

Varžybų rezultatai

 

Policijos departamento prie VRM informacija