į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Šventojo Ignoto bažnyčioje (Šv.Ignoto g. 6, Vilnius) vyks šventosios Mišios už Lietuvos policiją

Nuo sausio 19 d. kas sekmadienį 12 val. KAM (Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija) priklausančioje Šventojo Ignoto bažnyčioje (Šv. Ignoto g. 6 Vilnius) vyks šventosios Mišios už Lietuvos policiją.

plačiau
 
LAIVĖS GYNĖJŲ DIENOS IŠVAKARĖSE - ŠV. MIŠIOS UŽ POLICININKUS IR KITUS LAISVĖS GYNĖJUS

Pasitinkant sausio 13-ąją Vilniaus šv. Teresės bažnyčioje policijos kapelionai Algirdas Toliatas ir Aušvydas Belickas aukojo Šv. Mišias už policininkus ir kitus lasvės gynėjus.

 

plačiau
 
Artėja sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena.

Gerbiami kolegos, šį sekmadienį 11 val. Šv. Teresės Bažnyčioje  Vilniuje (Aušros Vartų g. 14) Šv. Mišiose bus aukojamos mišios ir meldžiamasi už esamus ir buvusius policininkus bei kitus laisvės gynėjus, vykdžiusius savo pareigas Lietuvos valstybei liamiamais metais.

Kviečiame visus buvusius ir esamus darbuotojus ir jų šeimos narius dalyvauti Šv. Mišiose.

 

Šv. Mišias aukos policijos kapelionai Algirdas Toliatas ir Aušvydas Belickas.

 

Policijos departamento prie VRM informacija

 
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos kreipimasis į valdžios institucijas

Gerbiamieji,

 

Šį kreipimąsi paskatino paskutinių dienų Vidaus reikalų ministerijos žingsnis neišmokėti buvusiems vidaus reikalų sistemos pareigūnams paskirtos pensijos dalies. Daliai buvusių pareigūnų buvo pervesta vos po 300 litų, kai kurie negavo nieko.

plačiau
 
Dėl pensijų vidaus reikalų sistemos pensininkams mokėjimo

Mieli kolegos,

esant galimybei, prašome informuoti savo kolegas, buvusius vidaus reikalų sistemos darbuotojus, kad dėl asignavimų trūkumo pensijos už š.m. lapkritį vidaus reikalų sistemos pensininkams bus išmokamos tokia tvarka:

- Pensininkams, gaunantiems našlių ir našlaičių, invalidumo pensijas, taip pat gaunantiems už tarnybą mažesnę negu 800 Lt pensiją ir neturintiems kitų pajamų  – bus mokama visa jiems priklausanti pensija;

 Pensininkams, gaunantiems už tarnybą didesnę negu 800 Lt pensiją, bet neturintiems kitų pajamų  - bus mokamas 800 Lt avansas, likusią pensijos dalį išmokant iki 2014 m. sausio 15 d.;

- Pensininkams, turintiems kitų pajamų (dirbantiems, gaunantiems Sodros pensijas) – bus mokamas 300 Lt avansas, likusią pensijos dalį išmokant iki 2014 m. sausio 15 d.

 

Vidaus reikalų ministerijos informacijos informacija

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  78   79   80   81   82   83   84   sekantis  >>