į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Lietuvos Respublikos Seimui pateiktas Lietuvos Respublikos pareigūnų ir karių valstybinių pensijų kompensavimo įstatymo projektas

2015-12-11 Lietuvos Respublikos Seime įregistruotas Lietuvos Respublikos pareigūnų ir karių valstybinių pensijų kompensavimo įstatymo projektas (regitracijos numeris XIIP-3897), kurį  LR Seimui pateikė Tėvynės sąjungos - Krikščionių demokratų frakcijos narė Rasa Juknevičienė.

plačiau
 
Iškilmingai paminėtos 25-osios Lietuvos policijos įstatymo priėmimo metinės

2015-12-11

 

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) vyko konferencija, skirta Lietuvos policijos įstatymo 25-mečiui paminėti. Jos metu apžvelgtas šio  įstatymo rengimo laikmetis ir aplinkybės, pasidalinta įžvalgomis apie jo reikšmę šalies valstybingumui.

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo visuotinis susirinkimas

2015 m. gruodžio 9 d.  Vilniaus apskrities VPK posėdžių salėje įvyko LPVA Vilniaus filialo narių visuotinis susirinkimas.

LPVA Vilniaus filialo nariai susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Kęstučiu Lančinsku ir Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja. Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja organizavo policijos veteranų ekskursija į policijos muziejų ir Operatyvaus valdymo skyrių.

 

plačiau
 
Išplėstinis LPVA valdybos posėdis

2015-12-04

 

Šiandien Kaune vyko išplėstinis LPVA valdybos posėdis, į  kurį buvo pakviesti ne tik LPVA valdybos nariai, bet ir visų LPVA filialų valdybų nariai arba jų atstovai. Posėdyje taip pat dalyvavo Vidaus reikalų ministerijos kancleris Algirdas Stončaitis, Policijos departamento prie VRM Personalo valdybos viršininkas Tomas Bikmanas, Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Agirdas Kaminskas bei Kauno AVPK viršininko pavaduotojas Darius Pliavga ir Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas.

plačiau
 
Rengiamas Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo ataskaitinis susirinkimas

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialas 2015-12-09 16:30 val. rengia metinį ataskaitinį susirinkimą.

Susirinkimas įvyks Vilniaus apskrities VPK posėdžių salėje, Birželio 23-sios g. 10, Vilnius

Darbotvarkė pridedama.

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  57   58   59   60   61   62   63   70  80  sekantis  >>