į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Tradicinis Kalėdinis, išplėstinis Lietuvos policijos veteranų asociacijos posėdis

Gruodžio 15 d. Policijos departamente į tradicinį kalėdinį susibūrimą rinkosi Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) nariai. Susitikti su veteranais atvyko vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, Policijos departamento Žmogiškųjų išteklių valdybos direktorius Tomas Bikmanas, Lietuvos policijos kapelionas kunigas Algirdas Toliatas, Lietuvos kriminalinės policijos veteranų asociacijos vadovas Algirdas Matonis.

plačiau
 
Susitikimas su Šalčininkų rajono vidaus reikalų sistemos pensininkų asociacijos narių grupe

2017-11-15 Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Navickas ir nariai Stasys Bunokas bei Vytautas Jonikas Šalčininkų rajono vidaus reikalų sistemos pensininkų asociacijos pirmininkės Reginos Kokoškinos kvietimu susitiko Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariate su Šalčininkų rajono vidaus reikalų sistemos pensininkų asociacijos narių grupe ir jos pirmininke Regina Kokoškina.

 

plačiau
 
Susitikimas prie kavos puodelio

Mieli senjorai,

Artėja žiemos šventės – gerumo, gražių iniciatyvų ir dalijimosi metas. Kaip ir kasmet, šįmet vėl pradedame tradicinę gerumo akciją ,,Susitikim prie kavos puodelio!“ ir kviečiame Jūsų organizacijos atstovus kartu su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi paskelbti akcijos pradžią!

plačiau
 
Pasirašytas Susitarimas su Lietuvos darbo birža

Galime pasidžiaugti, kad po didelio parengiamojo darbo, pagaliau, pavyko pasirašyti reikšmingą mums susitarimą su Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dėl išleidžiamų ir išleistų į pensiją policijos pareigūnų integracijos į darbo rinką.

plačiau
 
Veterano Arvydo Augo knyga "Policija: Istorija ir istorijos"

Gerbiami veteranai,

 

leidykla "Lucijus" parengė spaudai Lietuvos policijos veteranų asociacijos Šiaulių filialo nario Arvydo Augo knygą "POLICIJA: ISTORIJA IR ISTORIJOS".

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   50  60  70  80  90  sekantis  >>