į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Per susitikimą Policijos departamente aptarti veteranams svarbūs klausimai

Balandžio 27 d. policijos generalinis komisaras Linas Pernavas susitiko su Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) atstovais – valdybos pirmininku Vytautu Navicku ir LPVA garbės nariu, pirmuoju atkurtos Lietuvos policijos generaliniu komisaru Petru Liubertu.

plačiau
 
Prisiminus akcijos DAROM - 2018 akimirkas

2018 m. balandžio 21 d. visoje šalyje jau vienuoliktą kartą vyko tradicinė švarinimo akcija DAROM 2018, vienijanti daugiau nei 100 pasaulio valstybių.

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo nariai inicijavo LPVA dalyvavimą visoje šalyje. Kaip mat atsišaukė LPVA Kauno ir Panevėžio filialai ir Biržų skyrius.

plačiau
 
DRAUGIŠKAS LATVIJOS IR ESTIJOS POLICIJOS ATSARGOS PAREIGŪNŲ SUSITIKIMAS SKRIVERĖJE

Tarptautinės policijos asociacijos Latvijos skyriaus generalinės sekretorės Indros Lusės kvietimu Lietuvos policijos veteranų asociacijos Panevėžio filialo valdybos narys Virginijus Klanauskas su žmona Vilma 2018 m. balandžio 7-osios rytą nuvyko į Skriverės miestą Latvijoje susitikti su Latvijos ir Estijos atsargos pareigūnais, užmegzti glaudesnius santykius, apžiūrėti vaizdingas apylinkes, apsilankyti saldainių fabrike, gaminančiame garsiąsias Latvijos karvutes, pabendrauti susėdus už bendro stalo prie kavos ir arbatos puodelių.

plačiau
 
Senjorai demonstravo puikius šaudymo įgūdžius

Vilniuje, Policijos departamento šaudymo tire, jau šeštą kartą surengtos tradicinės policijos senjorų šaudymo varžybos. Šiemet jėgas išmėgino rekordiškai daug dalyvių – 74 šauliai. Jie rungtyniavo net keliose grupėse: dirbančiųjų policijoje, išėjusiųjų į atsargą ir bendroje moterų senjorių grupėje.

plačiau
 
Kviečiame dalyvauti sodinant 1000 ąžuoliukų Lietuvos šimtmečiui

Panevėžio miesto savivaldybės administracija tenkino LPVA Panevėžio filialo nevyriausybinių organizacijų projektų, teikiamų finansavimui iš savivaldybės biudžeto gauti, paraišką projektui „1000 ĄŽUOLŲ LIETUVOS ŠIMTMEČIUI“ (vadovas - Ignas Raila) ir skyrė  finansavimą vykdymui. Panevėžio filialo narių  ir dirbančių policijos pareigūnų suvienytų pajėgų laukia nemenkas iššūkis norint tinkamai susidoroti su projekte numatytais uždaviniais ir konkrečiais darbais.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  29   30   31   32   33   34   35   40  50  60  70  80  sekantis  >>