į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Vytautas Navickas susitiko su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu

 

Šių metų  rugjūčio 29 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininką Vytautą  Navicką priėmė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

V. Navickas susitikimo metu aptarė nusavintų valstybinių pensijų kompensavimo  ir indeksavimo galimybes. Ministras Pirmininkas sutiko su tuo, kad nusavintos valstybinės pensijos pagal galimybes turi būti kompensuotos, o gaunamos pensijos indeksuojamos. Taip pat jis informavo, kad Vyriausybėje ties šiais klausimais yra dirbama. Šiems klausimams aptarti numatytas susitikimas su Socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu ir SODROS direktoriumi Mindaugu Sinkevičiumi.

Susitikimo metu taip pat aptarti ir kiti atsargos pareigūnams rūpimi klausimai, tokie kaip bazinės pensijos sumažinimas ir jos nemokėjimas dirbantiems VRM pensininkams, taip pat mentorystės galimybių išplėtimas rengiant Vyriausybės tvirtinamą darbo sutarties tvarką.

 

LPVA valdybos informacija

 

 
 

ŠILINIŲ ATLAIDAI

 

Gerbiami policijos veteranai,

2017 m. rugsėjo 7–16 d. švenčiant 410 m. Mergelės Marijos pasirodymų Šiluvoje sukaktį, Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, metus ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Šiluvoje vyks atlaidai.

Maloniai kviečiame visus veteranus prisijungti ir dalyvauti atlaiduose.

Rugsėjo 10 d. bus meldžiamasi, kad teisėsaugos ir teisėtvarkos darbuotojai būtų tiesos ir gailestingumo liudytojai. į atlaidus vyks ir šalies policijos įstaigų atstovai, todėl policijos veteranų asociacijos filialų vadovus prašome susisiekti su policijos įstaigų vadovais ir suderinti bendro vykimo į atlaidus klausimą.

 

Atlaidų renginių programą rasite nuspaudę šią nuorodą: ATLAIDŲ PROGRAMA

 

LPVA valdybos informacija

 
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos atminimo ženklas „POLICIJAI 100“

Lietuvos šimtmečio minėjimo proga Lietuvos policijos veteranų asociacija pristato Lietuvos policijos veteranų asociacijos atminimo ženklą "POLICIJAI 100"

 

plačiau
 
Policijos veteranai pagerbė Medininkų žudynių aukų atminimą

Liepos 31 d., Lietuvai minint 27-ąsias Medininkų tragedijos metines, septynių šalies gynėjų, žuvusių prie valstybės sienos, atminimą pagerbė ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) nariai.

 

plačiau
 
Atsargos pareigūnai su šeimomis muzikuojančiame kelte

EL FUEGO
„Su meile apie meilę...“ " Pop klasikos grupė jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip... Grupė „el Fuego“ nori jums perteikti jausmus ir šilumą su muzika apie meilę artimui, darbui, gyvenimui ir viskam, kas supa aplink. Ne kasdien išgirsite sodrius ir stiprius vyriškus balsus, todėl nepraleiskite progos!

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  26   27   28   29   30   31   32   40  50  60  70  80  sekantis  >>