į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Pilietiškumo pamoka „Atmintis gyva, nes liudija...“ Vilniaus Senvagės gimnazijoje

1991 m. sausis… dienos, tapusios istorija, parodžiusios, kokia gali būti vieninga tauta ir kurios mūsų atmintyje išliks dar ilgai… Išliks todėl, kad buvome, matėme, patyrėme ir apie tai kalbame.

O kalbėti būtinai reikia, ypač jaunimui, kuris apie buvusius įvykius perskaito vadovėlyje, galbūt išgirsta namuose, pamato reportažus televizijoje… Todėl taip norėjosi, kad gimnazistai apie sausio 13-osios įvykius išgirstų gyvą žodį iš žmogaus, buvusio, mačiusio ir jautusio tautos vienybę stojant prieš ginklą. Tik ten buvę žmonės gali geriausiai  perduoti savo patirtį jaunajai kartai.

 

plačiau
 
Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Praūžė dar vienas Laisvės gynėjų dienos renginių maratonas. Džiugu paminėti ypatingai aktyvų Lietuvos policijos veteranų asociacijos narių dalyvavimą sausio  12 d. Laisvės gynėjų susitikime- konferencijoje „Budėjimas naktyje“. Istorinė Seimo salė dar nematė tokios policijos veteranų invazijos – renginyje dalyvavo beveik 140 mūsų narių! Tam tikra, prasme, įvykdėme konferencijos „policijos okupaciją“.

 

plačiau
 
Policijai Sausio 13-ąją vadovavęs P. Liubertas: deputatų buvome vadinami „enkavėdistų palikuonimis“

Turėtume padėti tašką Sausio 13-osios didvyrių paieškoje ir pripažinti, kad didvyriu tapo mūsų tauta, LRT.lt interviu sako pirmasis atkurtos Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas. Veteranas neslepia, kad artėjant kruviniesiems sausio įvykiams, tuometiniai Lietuvos pareigūnai politikų buvo vadinami „enkavėdistais“, nors didžioji jų dalis buvo nepriklausomybės šalininkai ir Sausio 13-ąją padėjo išvengti dar daugiau aukų.  

 

 

 

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo 2018 metų ataskaitinis rinkiminis susirinkimas

2018-12-18 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato salėje įvyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo 2018 metų ataskaitinis rinkiminis susirinkimas.

 

plačiau
 
Sielovada - Memorandumas ir bendradarbiavimas

Gruodžio 13 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) atstovai vėl svečiavosi Policijos departamente.

Čia buvo pasirašytas Memorandumas policijos ir kitų statutinių tarnybų veteranų dvasinei ir socialinei integracijai stiprinti bei LPVA bendradarbiavimo sutartys su Lietuvos kriminalinės policijos veteranų asociacija (LKPVA) ir asociacija „Tautos skydas“.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  60  70  80  sekantis  >>