į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

NUTARIMAS DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2015 M. VASARIO 11 D. NUTARIMO NR. 128 „DĖL PAREIGŪNŲ IR KARIŲ VALSTYBINIŲ PENSIJŲ SKYRIMO IR MOKĖJIMO NUOSTATŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

 
 
KVIEČIAME Į RUGPJŪČIO IR RUGSĖJO MĖNESIŲ KULTŪROS, SIELOVADOS RENGINIUS IR UŽSIĘMIMUS RAMINTOJOJE

 
 
DRAUGYSTĖS SĄSKRYDIS

Rugpjūčio 22-23 dienomis Marijampolės apskrityje „Gintaro poilsevietėje“ vyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos Centro – Pietvakarių bei Mažeikių filialų sąskrydis. Į sąskrydį susirinko veteranai iš Lazdijų, Mažeikių, Marijampolės, Vilniaus, Vilkaviškio, Kauno ir Alytaus, atvyko ir svečias ir draugas iš Latvijos Vitalijus.

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacija mini savo 10-metį

Penktadienį, rugpjūčio 14-ąją, Policijos departamento salė tradiciškai priėmė daug garbių svečių: čia vyko kasmetinis Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) ataskaitinis visuotinis susirinkimas ir anaiptol ne kasmetinis LPVA 10-mečio minėjimas. Tiesa, šis minėjimas turėjo įvykti dar gegužės mėnesį, tačiau dėl žinomų priežasčių nusikėlė į rugpjūtį.

plačiau
 
LPVA ataskaitinis susirinkimas ir LPVA 10-čio Minėjimas

2020 m. liepos 14 d. Lietuvos Policijos veteranų asociacijos (toliau-LPVA) Valdybos Nutarimu Nr. 6,  priimtas sprendimas, 2020 m.rugpjūčio 14 d. (penktadienį) - 13 val., Policijos departamento I-mo aukšto salėje, Saltoniškių g.19, Vilnius, organizuoti ir  pravesti  LPVA Ataskaitinį susirinkimą ir 14 val.- LPVA 10-čio Minėjimą.

Dalyvių registracija nuo 12 val.iki 12 val. 45 min.

Kviečiame teikti siūlymus, pastabas ar kitus klausimus, įtraukimui į susirinkimo Darbotvarkę.

plačiau
 
1   2   3   4   10  20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>