į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
LPVA dešimtmetis jubiliejiniame leidinyje

Liepos 17 - ąją, penktadienį į LPVA būstinę pristatytas asociacijos veiklos dešimtmečio proginis leidinys  „10 METŲ KARTU“.

Savo esme tai Lietuvos policijos veteranų asociacijos raidą ir veiklą atspindinčių nuotraukų ir komentarų rinkinys, kitaip- istorija nuotraukose.

Sudarytojai pratarmėje pažymi, jog leidinys „skirtas tam, kad mūsų ainiai ir po daugelio metų galėtų iš vardų, veidų prisiminti tuos, kurie gimė, dirbo, gyveno lemtingoje Lietuvai epochoje, kurie visada liko ištikimi duotai priesaikai- tarnauti žmonėms“.

Pirmuosiuose puslapiuose  asociaciją sveikina garbūs Lietuvos Respublikos Vyriausybės nariai, Policijos vadovai, kapelionas, Valdybos pirmininkas Vytautas Navickas, savo mintimis dalijasi LPVA Garbės nariai, buvę Valdybos pirmininkai Stasys Bunokas ir Kęstutis Tubis.

Keletas iliustruotų puslapių skiriama rašytinei LPVA istorijai, jos iniciatoriams ir vadovams.

Pirmojoje dalyje chronologine tvarka talpinamos reikšmingų dalykinių susitikimų, šventinių bei sportinių renginių nuotraukos, sąskrydžių, kelionių, talkų ir kitos įsimintinos akimirkos.

Antroji dalis skiriama kiekvieno filialo apibūdinimui: pateikiama jo įsteigimo data, pristatomi buvę ir esami vadovai, talpinamos filialo veiklos, sukakčių, švenčių, pramogų ir kitos nuotraukos.

Leidinys paįvairintas keletu grafinių iliustracijų, saikinga puošyba.

 

LPVA valdybos informacija