į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Vilniuje į S.Daukanto aikštę prie Prezidentūros paminėti Valstybės atkūrimo dienos susirinko šimtai žmonių, kurių tarpe buvo ir Lietuvos policijos veteranai. Malonu, kad į šį renginį susirinko gausus burys veteranų iš Kauno, Pasvalio, Ukmergės, Utenos, na žinoma ir Vilniaus. Iškilmių metu stebėjome iškilmingą Baltijos šalių vėliavų pakėlimo ceremoniją, karių rikiuotę bei klausėmes šalies vadovės sveikinimo. Virš S.Daukanto aikštės sveikindami susirinkusiuosius praskrido du Baltijos šalių oro erdvę saugantys Ispanijos naikintuvai.

 

Po iškilmingo Baltijos šalių vėliavų pakėlimo ceremonijos šventiniai renginiai persikėlė į kitas Vilniaus miesto vietas. 
Veteranai susirinko jaukioje aplinkoje pasveikinti savo narių su praėjusiais jubiliejais, įteikti naujai prisijungusiems nariams pažymėjimus bei jaukiai pabendrauti prie kavos ir arbatos puodelio.

 

Valdybos pirmininkas V.Navickas pasveikino visus susirinkusius su švente, pasidžiaugė, kad taip gausiai susirinko į Valstybės atkūrimo dienos minėjimą, paminėjo, kad šiais metais LPVA gretos tik didės, bus steigiami filialai Panevėžyje ir Šiauliuose ir kitais metais šventėse dalyvaus dar gausesnis LPVA narių skaičius. Susitikimo metu jubiliejaus proga buvo pasveikintas LPVA Tradicijų komiteto pirmininkas profesorius Alvydas Šakočius, įteikti narių pažymėjimai naujiems nariams J.Vasiliauskui ir A.Varneliui.

 

LPVA valdybos informacija