į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Telšiuose – pirmasis Lietuvos policijos veteranų asociacijos filialas

Lietuvos policijos veteranų asociacija atidarė pirmąjį savo filialą Telšiuose. 

Spalio 18-osios popietę Telšių apskr. vyriausiojo policijos komisariato salėje vyko policijos veteranų susitikimas. Jame dalyvavo Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Kęstutis Tubis bei valdybos narys Nikita Maliutinas, Telšių apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas bei nemažas būrys Telšių rajono policijos veteranų. 

Anksčiau vykusiame steigiamajame susirinkime paraiškas užpildžiusiems Telšių rajono policijos veteranams šio susitikimo metu K. Tubis įteikė vardinius LPVA narių pažymėjimus. O patvirtinus pirmąjį LPVA filialą Telšiuose, balsavimo būdu išrinktas ir jo pirmininkas - buvęs Telšių apskr. VPK viršininkas Sauginas Laurušonis. Jis susirinkusiems padėkojo už pasitikėjimą ir siekiant bendrų tikslų ragino aktyviai įsijungti į LPVA veiklą. Ką tik įsikūrusiame Telšių filiale - 24 nariai, kurių gretas ateityje papildys ir daugiau Telšių rajono policijos veteranų. 

Telšių apskr. VPK viršininkas A. Motuzas didžiavosi aktyviais Telšių rajono policijos veteranais, kurių dėka Telšių filialas, kaip pirmasis, bus įrašytas į Lietuvos policijos sveteranų asociacijos istorijos puslapius. „Tikiu, kad bendrai kuriama policijos veteranų veikla teiks realią naudą, o komandinis darbas atneš teigiamų rezultatų", - kalbėjo A. Motuzas. 

K. Tubis bei N. Maliutinas džiaugėsi aktyviais žemaičiais ir vylėsi, jog Telšių r. policijos veteranų pavyzdžiu paseks ir kiti rajonai. K. Tubis pabrėžė, kad LPVA visapusiškai palaiko Policijos departamentas prie VRM, tad tereikia aktyvių, savo gerovės labui dirbančių bendraminčių.