į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Rugpjūčio 3 d. renginys-vakaronė

Mielas ir mažeikiškių policijos veteranų pamėgtas kampelis Reivyčiuose. Sodyba autentiška nuo senų senovės buvo verdamas alus. Dabar namas įrengtas lyg muziejus prisiminimui yra biblioteka.
Tai a.a. kolegos Albino Liutkaus sodyba. Joje gyveno Albino tėvai, jų tėvai, dabar čia sodybą posėlėja Albino duktė Dalia su vyru Stanislovu, taip pat policijos veteranu. Ši sodyba jau vienuoliktus metus priima vasarai baigiantis pabendrauti policijos veteranus ir jų šeimų narius. Čia pastaraisiais metais kelią atranda ir kitų šalies miestų ir miestelių atsargos
pareigūnų šeimos. Gal Mažeikiai tampa visos Lietuvos policijos veteranų traukos centru?
Nenustebčiau, nes čia puiki LPVA filialo vadovė energingoji Danutė. /Česlovas Čyžas/ Dalyvauja svečiai-kolegos: Marijampolė, Kaunas, Palanga. Apgailestavo šilutiškiai, kad negalėjo sudalyvauti. Filialo nariai iš Šiaulių, Kuršėnų, Akmenės, Ventos. Renginys sukvietė 65 dalyvius.

 

Vakaronė prasidėjo eilėmis
Už bendrą kavos puodelį per pietus,
Už valandėlę prie kavos po darbo…
Už kolegas ir už bendrus draugus
Šiandien kelsim draugystės taurę!
Tave pabūt kartu kviečiu
Pačiu brangiausiu svečiu…
Mūsų dienos – kaip šventė,
Kaip žydėjimas vyšnios, –
Tai skubėkim gyventi,
Nes prabėgs – nebegrįš jos!
Tai skubėkime džiaugtis! –
Vai, prabėgs – nebegrįš jos!
Mūsų dienos – kaip paukščiai,
Kaip žydėjimas vyšnios. S.Neris

 

 

Pasveikintas kolega Steponas B. 85 jubiliejaus proga. Palinkėta kad gyvenimas būtų kupinas meilės, drąsos, tikėjimo ir begalinės sveikatos. Jubiliejų švęs A. Brazdauskas, R. Grigaitis. Staigmena filialo pirmininkei. Kolegos sveikino linkėdami visko , o labiausiai, kad renginiai ir toliau būtų mūsų kasdienybe, kad angelo sparnas padėtų kilti . Dano , mūsų kolekcionieriaus dovana kopijąatsargos majorė, antrininkė priminė tarnybos metus. Artūro kvapniosios levandos.
Koks susitikimas be asociacijos nario Kęstučio K. autorinių dainų. "Atidirbo" Kęstutis "juodai,- manau, kad jam patiko būti tarp savų..
Kęstutis, Lietuvos policijos veteranų dainos autorius, kuria jis ir pradėjo mūsų šventinį susitikimą prie stalo. Kęstuti, be tavęs vakaras taip nebūtų skambėjęs.
Kolegos vaišinosi, sveikino vieni kitus, pasakojo prisiminimus, nueitą tarnybos kelią.
Susitikimo svečias Vytautas J. pakvietė visus prisiminti bendrai praleistą laiką praeitų metų Karklės LPVA sąskrydyje. Tai jo filmuotos sąskrydžio akimirkos. Dovana įrašyta laikmenoje pasiliko mažeikiškiams.
Mažeikiškis policijos veteranas Danas jau garsėja šalyje savo kolekcija, kurioje įvairių šalių policijos ženklai, uniforma, kita atributika ir automobilių kolekcija. Danas laukia ir generalinio komisaro kepurės savo kolekcijoje.
Marijampolietis Petras Š. radio mėgėjas - trumpabangininkas, pristatė savo pomėgį. Kolegos klausėsi įdomaus pasakojimo, apžiūrinėjo atsivežtą kolekciją.
Koks susitikimas jei neišbandžius sėkmės rungtyse. Na, rungtys tai jau pagal amžių ir daugiau pramoga atsiduodančios :) Neliko nė vieno, kuris kažko nebūtų nepabandęs. Visus vienijo lauko žaidimai. Rungtys buvo paprastos, bet įdomios. Žvejyba ant vejos, teisėjas Stanislovas P. 1-ą vietą iškovojo Stanislovas M., labirinto žaidime-teisėjas Gerimantas P., nugalėjo moterų komanda:
Onutė B., Vida, Roma S., Genutė, kojinė vamzdyje - teisėjas Kazys G. I-ji vieta Henryg S.,, lazerinis šaudymas -teisėjas Arūnas P., I-oji vieta Jūratė K., . Teisėjas Vidmantas M., visuomet buvo prisijaukinęs svarmenius. Svarmenų 15 kg laikymas – nugalėtojas Pranas Š,. 10 kg.- Jūratė K., įvarčiai su akiniais –teisėja Rima M. I-oji vieta Arūnas G., šaškės – nugalėtoja Tatjana P. LPVA Mažeikių filialo narių šventės dalyviai buvo vaišinami ne tik šašlykais ir pačių pateiktomis vaišėmis, bet visi sulaukė ir firminės Romo S. sriubos.
Artūro G. šaltos kavos. Skonis nuostabus.

 

LPVA Mažeikių filialo informacija