į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo visuotinis susirinkimas

2015 m. gruodžio 9 d.  Vilniaus apskrities VPK posėdžių salėje įvyko LPVA Vilniaus filialo narių visuotinis susirinkimas.

LPVA Vilniaus filialo nariai susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Kęstučiu Lančinsku ir Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja. Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja organizavo policijos veteranų ekskursija į policijos muziejų ir Operatyvaus valdymo skyrių.

 

plačiau
 
Išplėstinis LPVA valdybos posėdis

2015-12-04

 

Šiandien Kaune vyko išplėstinis LPVA valdybos posėdis, į  kurį buvo pakviesti ne tik LPVA valdybos nariai, bet ir visų LPVA filialų valdybų nariai arba jų atstovai. Posėdyje taip pat dalyvavo Vidaus reikalų ministerijos kancleris Algirdas Stončaitis, Policijos departamento prie VRM Personalo valdybos viršininkas Tomas Bikmanas, Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Agirdas Kaminskas bei Kauno AVPK viršininko pavaduotojas Darius Pliavga ir Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas.

plačiau
 
Rengiamas Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo ataskaitinis susirinkimas

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialas 2015-12-09 16:30 val. rengia metinį ataskaitinį susirinkimą.

Susirinkimas įvyks Vilniaus apskrities VPK posėdžių salėje, Birželio 23-sios g. 10, Vilnius

Darbotvarkė pridedama.

 
 
Atšaukiama lapkričio 26 d. planuota akcija

2015-11-25

 

NPPSS atšaukia ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, planuotą akciją Katedros aikštėje Vilniuje. V. Banel teigimu, pareigūnų bendruomenė, įvairios pareigūnus ir kitus darbuotojus vienijančios organizacijos ir profesinės sąjungos, didelė dalis paprastų Lietuvos žmonių, politikų ir visuomenės veikėjų pastarosiomis dienomis įvairiomis formomis aiškiai išreiškė paramą vidaus reikalų sistemoje vykstantiems pokyčiams, inicijuotiems ministro S. Skvernelio ir jo komandos. 

plačiau
 
Ketvirtadienį vyks pradėtų pokyčių teisėsaugoje palaikymo akcija

Kviečiame prisijungti prie pareigūnų bendruomenės akcijos, kurioje bus išreikšta parama pokyčiams Vidaus reikalų sistemoje.

 

Gerbiamieji,

Po viešos Prezidentės kritikos stokojant politinės kultūros vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis nutarė trauktis iš Vyriausybės. Įvairių visuomenės veikėjų, ekspertų ir paprastų žmonių reakcija parodė, kad Lietuvoje yra daugybė šiam įvykiui neabejingų piliečių. Paramą ministro darbams jau išreiškė pareigūnų organizacijos - veteranai, profesinės sąjungos, asociacijos.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  63   64   65   66   67   68   69   70  80  sekantis  >>