į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Kvietimas į Lietuvos policijos ir visuomenės šventę Kaune

 
 
Išplėstinis LPVA valdybos posėdis

2016-09-08

 

Šiandien Lietuvos policijos veteranų asociacijos naujoje būstinėje, adresu Verkių g. 3B, įvyko išplėstinis LPVA valdybos posėdis, į kurį susirinko didžiosios dalies LPVA filialų vadovai, LPVA valdybos ir LPVA komitetų nariai.   

plačiau
 
INFORMACIJA VIDAUS TARNYBOS SISTEMOS PAREIGŪNAMS, BUVUSIEMS PAREIGŪNAMS, APIE NUKREIPIMO TVARKĄ Į MEDICINOS CENTRO TRAKŲ FILIALĄ

Gerbiami kolegos,

esame ne tokie energingi ir kupini jėgų, daugelis mūsų turime vienokių ar kitokių problemų su sveikata, todėl Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Trakų filialas maloniai kviečia apsilankyti šioje įstaigoje ir bent dalinai atstatyti savo sveikatos būklę.

 

plačiau
 
NORINT SAUGESNĖS VISUOMENĖS, POLICIJA PRIVALO KEISTIS

2016-09-02

 

Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos apsilankę Lietuvos policijos veteranų asociacijos ir Lietuvos kriminalinės policijos veteranų asociacijos nariai kartu su Policijos departamento vadovybe diskutavo apie policijoje vykstančius pokyčius.

plačiau
 
Minėjimas - konferencija "1991 m.rugpjūčio pučas Maskvoje, jo pasekmės Vilniuje ir atgarsiai pasaulyje. Atkurtos Lietuvos nepriklausomybės pripažinimas."

2016 m.rugpjūčio 21 d.Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-sios salėje vyko minėjimas - konferencija  "1991 m.rugpjūčio pučas Maskvoje, jo pasekmės Vilniuje ir atgarsiai pasaulyje. Atkurtos Lietuvos nepriklausomybės pripažinimas."

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  49   50   51   52   53   54   55   60  70  80  sekantis  >>